Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leglehetetlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leglehetetlenebb dolog, amire a barátnődet rávetted?

Figyelt kérdés
pl elején valamire nem lehetett rávenni, aztán mégis. Nem feltétlen szexuális dologra gondolok
2017. júl. 24. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

már pedig én szexuális dolgot írok! :D

megkértem rá 2 hónap után, hogy szopjon le úgy hogy közben egy gyűrűs anál vibrivel izgat, (még közösen vettük neki)

meglepetésemre egyből benne volt, pedig én csak (részben) hülyeségből vetettem fel a dolgot :D

a másik (ez is kb ez első 1-2 hónapban volt), vettem egy 750-es endurot, és a haverok előtt menőztem vele, aztán beszóltak a barátnőmnek, hogy nem mer mögém felülni úgy hogy egy kerekezünk lámpától lámpáig (kb 100 méter)

mondtam neki, hogy akkor most muszáj lesz ezt bevállalnia, először vonakodott tőle, de utána megtette simán!

a többi dolog elenyésző ezek mellett, szóval felesleges leírni :D

2017. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Hogy menjek fel vele egy harangtoronyba - rettegtem a harangoktól -, mert onnan szép kilátás nyílik a városra és a környékre.

Még jó, hogy lift a vitt, mert feleúton kis híján sírógrcsöt kaptam, ha lépcsőzni kell, el is ájulok félelmemben.

Aztán odafenn a padlót bámulva, agyonszorítva a karját mentem a korláthoz (ha nem látom a harangot, nincsen baj), és a kilátás tényleg gyönyörű volt.


Igenám, csak mondta, hogy nézzük meg a másik oldalt is, és ott olyan alacsonyan lógott a harang (kettő), hogy nem lehetett nem észrevenni, úgyhogy pillanatnyi szívroham, de segített, aztán egyszercsak már nem zavart.


Egyedül még most sem mernék ilyen helyre menni, de másokkal igen, és már nem kapok pánikrohamot odafenn :)


28n

2017. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Korcsolyázás.

Rettegett, hogy elesik és összetörik magát

2017. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
#harangfóbia
2017. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

4-es, igen, harangfóbia... :D Viccesnek tűnhet, de baromira nem az.

Főleg itt, hogy minden óvárosban van minimum egy vár vagy kastély haranggal :)

2017. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Dugtunk egy parkban, egy kialakuló viharcella közepén.

31/f

2017. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mondjuk én nem félek a magasságtól, sokat melóztam magasban, kötélről is.

sokszor templom tornyokat is restauráltunk (ahol ott van az a bizonyos ÓRIÁSI akár 500-1000 kilós bronz harang xd) de soha nem a harangtól féltem, hanem hogy a valamelyik karabiner megadja magát és zsákba lapátolva visznek majd el :D

2017. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a kongatástól jobban félnék, egy ilyen harang hangjától garantált a megsüketülés ott fent.
2017. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Szívpörköltre vett rá. Vagyis nem árulta el hogy az, csak amikor ettem olyan furcsa volt az állaga. :D Nem lett a kedvencem, de már nem undorodom tőle.
2017. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy járjon velem...
2017. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!