Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemmel egyhangúan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel egyhangúan nem szeretnénk gyereket vállalni. Miért ájuldozik mindenki, aki ezt meghallja?

Figyelt kérdés
Ez akkora bűn? Mi igy nagyon boldogok vagyunk 8 éve, karrier, utazás, sport stb. Csak egymásnak élünk.
2018. jan. 13. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Miért érdekel titeket mások véleménye?


Egyébként szerintem attól féltenek titeket, hogy később majd keményen megbánjátok, hogy nem vállaltatok gyereket.

2018. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Szarni rájuk. Férfiként is meglepődik mindenki, hogy nem akarok gyereket. El sem tudom képzelni, hogy nőként ez milyen szar lehet.
2018. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ne mások véleményére hallgass. Van akinek 16 évesen van gyereke, nekem 26 évesen se kéne.
2018. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy annyira csak a mások véleménye érdekelne, de nem értem, hisz 2 opció van, vallalsz vagy nem. Lehet azt bannank meg, ha vállalnának, holott nem akarunk
2018. jan. 13. 18:30
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Mèrt lenne bűn?Te màsra halgatsz?Azt tesztek az èletetekkel amit akartok.Nem mindenki akar gyereket.Ne a màs vèlemènyèvel foglalkozatok legyen màr eszetek.
2018. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, nincs ezen semmi "ájuldozni" való! Van aki szeretne gyereket,van akik nem, másban lelik az örömet,boldogságot,ti a férjeddel ebbe az utóbbi csoportba tartoztok. Nincs ebben semmi rossz,mindenki úgy éli az életét,ahogy jónak látja.
2018. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt sem értem, hogy és ha megbánjátok? Az nekik fájni fog, vagy mi?
2018. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert sok a korlátolt ember. Szerintem aki nem érez magában affinitást a gyerekvállalásra az ne is vállajon gyereket. Van elég lelkisérült pszichopata gyerek, akik a rossz szülői minta miatt lettek lelkibetegek. Nem nagyon tudok szomorúbb sorsot elképzelni egy gyereknek, mint ha a szülei nem akarják őt és csak a külső nyomás miatt vállalták. Szerintem nagyon felelősségteljesen gondolkoztok erről.
2018. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Mi se akarunk, és kész.

Sokkal jobb, amikor apuka, anyuka ordít a gyerekkel az utcán, meg aki üti- veri?

2018. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fish1 ***** válasza:
100%
Gondolom azért ájuldoznak, mert azok vannak többségben, akik vállalnak gyereket, ezáltal azt tekintik úgymond elfogadottnak. De igazából tényleg nem kell ezzel törődnötök, ez most kb. olyan, mintha ti azon ájuldoznátok, hogy mások meg gyereket vállalnak. Egyik ájuldozásnak sincs értelme, mert mindenkinek egyedi az életútja és a gondolkozása, úgy éli az életét, ahogy neki jó. Én sem akartam gyereket soha, egy időben én is hallgattam ezt, de mióta nem veszek róla tudomást, valahogy le is álltak a mondogatásával.
2018. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!