Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a volt férjemmel? Nagyon nem anyának való hölgyet fogott most ki, ő pedig már az eljegyzést tervezgeti.

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a mindenbe beleszóló típus, de most eléggé melléfogott. A hölgy nagyon dekoratív, de anyának csapnivaló.

A gyerekekkel mindig indulatos, türelmetlen, persze mikor itt van az apjuk is, akkor nem ezt az arcát mutatja. Azt megértem, hogy a mi (az exemmel közös) gyermekeinket nem szereti, de az exem gyermekeivel azért lehetne egy kicsit megértőbb.

Mivel téríthetném észhez az exemet, hogy több időt hagyjon az ismerkedésre és ne a f***a után menjen?


2015. okt. 9. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez már nem a te dolgod.
2015. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is anyukának szánja a hölgyet. :)
2015. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel térithetnéd észhez?

Nem vagy szerintem az anyukája!

Az új nő nem anyukának való?

Szerinted! De ki vagy te, hogy ezt eldöntsd és hogy ezzel traktáld őket?

És ha jók az érzéseim.

Azt irod lehetne megértőbb a gyerekekkel. Szerintem a gyerekek azt vetitik felé amit kapnak otthon tőled!

Jobb lenne ha békén hagynád őket, magaddal és a gyerekekkel foglalkoznál. Ne az legyen a műsor odahaza a gyerekeknek, hogy az apjuk milyen nővel ment el!

2015. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!