Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Badoon minden pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Badoon minden pasi szexet keres, akkor a nők mit keresnek ott?

Figyelt kérdés
A nők azt állítják ők komoly kapcsolatot keresnek. De a pasi kínálat mind szexet keres.

2018. jan. 14. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem mind szexet keres. Viszont a nők csak a tökéletesen kinéző férfiakkal állnak szóba ott (is), akik megtehetik, hogy egy dugás után továbbállnak, mert úgyis jön a következő nő.
2018. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

"De a pasi kínálat mind szexet keres."


Ez így nem igaz.

2018. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Engem nőként senki nem kérdezett meg, hogy nyilatkozhat-e a nevemben.
2018. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
mi van, ha a nők is szexet?
2018. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Az a lényeg, hogy te se kapcsolatot, se szexet nem kapsz a nőktől. Most pedig rinyálsz. Szarügy, de senkit nem érdekel a nyomorod.
2018. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
A nők csak az egójukat növelik.
2018. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Minden 2. nő profiljára ki van írva, hogy csak komoly kapcsolatot keresnek. Közben meg évek óta fent vannak.
2018. jan. 14. 16:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kipróbáltam, hogy milyen, aztán töröltem a profilomat (remélem, a rendszer nem hagyott bent véletlenül a törlési kérelem után). Nem volt kedvem egy olyan felületet használni, ahol még alap funkciókért is fizetni kell egy idő után. De megadtam a lehetőséget, hogy hátha. Nos, nem csak szexet akaró pasikkal futottam össze, hanem önállótlan anyuci pici fiával, szélsőséges politikai nézeteket vallóval, magyar nőket kereső magyarokat utáló külföldivel, aztán volt, aki még nem volt túl azon, hogy az előző párja kidobta, volt, aki állandóan a rossz sorsa miatt nyavalygott... Volt pár, akivel beszélgettünk egy jót pár alkalommal, amiből akár lehetett is volna több, ha nem halt volna el a beszélgetés rövid idő után. Aztán mivel az ingyenes időszakban nem találtam senkit, fizetni meg nem akartam, ezért végeztem is az oldallal.
2018. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak mit, hanem hogy. Mert az, hogy maguktól nem írnak rá senkire, de panaszkodnak, hogy őket főleg a szexre utazó versenyzők találják meg, az keresésnek ugye bajosan nevezhető :)
2018. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 Mi az, hogy évek óta? Miből gondolod, hogy minden nő használja ezt a társkeresőt, és aktív rajta, csak mert a profilját látod?

Már ne haragudj, de nekem épp csak annyi tapasztalatom volt ezzel, hogy még egy napig sem hagytam a telefonomon az alkalmazást, hamar letöröltem. Ennek ellenére többen is bejelöltek facebook-on, még egy év múlva is és állították, hogy badoo-n találták meg a fb profilom. Miközben alig használtam és töröltem is.

2018. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!