Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli férfiak. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli férfiak. Hogyan viszonyultok ahhoz, ha az utcán rátok mosolyog egy nő?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
SHa egy helyes nő, akkor szeretjük:)
2018. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Visszamosolygom, és örülök neki, jó érzéssel tölt el. :)
2018. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Legtöbbször észre se veszem. Ritkán nézegetem a többi embert, általában el vagyok foglalva a saját dolgommal 😃


De ha mégis, akkor visszamosolygok 😊

2018. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem kezdeményeztek?

Nőként kérdem, hogy érdemes-e így próbálkozni.

2018. jan. 15. 17:44
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne érdemes? Kérdés persze, hogy ezen túl tervezel-e valamit, mert attól, hogy valaki az utcán rám mosolyog, még nem kezdem el az esküvőt tervezni.


Egyébként én se sokszor tapasztaltam, hogy a nők csak úgy rám mosolyognának, ha elmegyünk egymás mellett az utcán.

2018. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,ha csak futólag és ő is megy valamerre meg én is sietek,akkor nyilván nem fogok odamenni hozzá,van biztos dolga azért megy valamerre.

De ha pl. megáll, és úgy mosolyog rám,és észreveszem, akkor simán odamennék hozzá. Mert akkor látom,hogy van ideje rám, és látszólag nyitott is.

26/F

2018. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hátrafordulok és keresem, hol az a vonzó pasas akinek szól a mosoly. Esetleg megnézem, nem maradt-e nyitva a sliccem.
2018. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
visszamosolygok, szemkontaktus, jelek keresése, megszólítás :)
2018. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te is 30as nő vagy?
2018. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

1. gondolat: Honnan ismerhet?

2. gondolat: Tényleg rám mosolygott?

3. érzem, hogy merevedésem lesz (Ha csinos.)

4. igyekszem ismerkedni ill. alkalmat adni, hogy ismerkedjen.

2018. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!