Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan 24 éves fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan 24 éves fiúval akinek a tánctudása olyan mintha, egy részeg jegesmedve járna párzási táncot?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=S3tG1X5ewAg


A Jobb oldali Úriember.


2018. jan. 16. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a videó rettenetes, tiszta horror volt számomra :D

Sajna az én páromnak is nulla a ritmusérzéke. Nekem azért fontos lenne, mert én imádok táncolni, és társastáncra is szeretnék eljárni... De ki tudja mit hoz még a jövő.

2018. jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nevetnek az csak jó! Táncoljatok embereeeeek :D
2018. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen tántudàssal rendelkezik a párom ((és sajna én is)). :D
2018. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a videó xD Ha szeretsz táncolni, és a kiteljesedésed egy párkapcsolatban az hogy táncoltok, akkor nem. De ha nem a tánc a mindened, akkor nem értem ez miért lenne kizáró ok. Az én barátom tök jól táncol, én meg inkább csak lelkesen, de nem éppen mutogatni való módon, mégis jókat nevetünk rajta. De ha ez neked fontos, nincs veszve minden, menjetek el ketten társastáncra.
2018. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!