Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokáig fog még idegesiteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig fog még idegesiteni vagy majd megszokom?

Figyelt kérdés
elöször borotváltam le oda lent.. és kicsi ugy nem tudom hogy mondjam idegesit. meg kicsit fáj. elmúlik majd? 17/l
2010. jún. 5. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor borotváld csak teljesen ha van kinek. Amúgy szúrni fog sokszor. Elég ha csak rövidre nyírod míg nincs senkid, meg a bikinivonalnál teljesen leborotválod, hogy a bugyiból ne lógjon ki azért.
2010. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fáj? ez érdekes, fogalmam sincs, hogy mit csinálhattál...

de amúgy valószinűleg megszokod!

2010. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van barátom, és még nem éltünk szexuális életet de most szeretnénk nem sokára és leborotváltam de idegesit..
2010. jún. 5. 15:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy is mondjam, szúr inkább és az fáj. Ahogy szúr.
2010. jún. 5. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
intim gyantázzad le! ez a megoldás :D:D a fiuknal meg mégjobban fáj ha meg nő és szur mert nektek csak 1 ilyen van ( nekümk 1 ilyen /(:D
2010. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megszokod!
2010. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!