Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha a 25-30 közti férfi, akivel randiztok, még szűz, nem volt nővel? Értékelnétek 10-es skálán?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a férfi amúgy nagyon szimpatikus, bejön, minden más szempontból megfelelőnek látszik, csak kiderül, hogy tapasztalatlan szexuális téren.


0= Egyáltalán nem zavar, sőt

5= Zavar, de ha tényleg minden más szempontból meggyőző, akkor elfogadom

10= Felállnék és otthagynám, garantáltan nem lenne folytatás


Ha akarjátok, ki is fejthetitek a véleményeteket.

Kört is írjatok.


Köszönöm.



2018. jan. 20. 10:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%
#20 Mint írtam, amelyik nő ezen kattog valójában vele van probléma, és nem azzal aki még szűz maradt. Az ilyenek alkalmatlanabbak párkapcsolatra, mint egy olyan férfi, aki 25 éves koráig szűz maradt ilyen, olyan okok miatt. Egy normális gondolkodású értelmes nő a jelennel foglalkozik és az számít neki most milyen. Mi a fenéért kell foglalkozni a másik múltjával? Miért nem lehetne erről beszélni? Egy normális kapcsolat alapja az őszintesség nem a sumákolás és saját magunk másnak beállítása, mivel az gyávaság. Egy nő alapból jobban szereti a bátor férfiakat, akik felmerik vállalni és nem szégyellik magukat.
2018. febr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Ha 50% esélyed van, hogy beszopod akkor nem éri meg kockáztatni.


Kiszámíthatatlan az eredmény... itt nem a bátorság a lényeg.

2018. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%
De itt ki beszél 50%rol? Nem tudok elképzelni olyan élethelyzetet, hogy jól megismerkednek tökre szimpatikusak egymásnak, majd lelép, mert kiderül ez. Nem beképzelt r.bancok után kétne futkorászni, hanem egy normális nő után, aki nem pánikolgat amiatt, hogy még szűz férfival ismerkedik.
2018. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
9%

Én kétszer beszoptam, teljesen nornális lányokkal annak idején 23-24 évesen. Hiába mondod, én sem gondoltam volna hogy több hét, hónap után el lehet cseszni ilyennel.


Nem értitek mi a lényeg. A szüzesség egy kóros elmeállapot. Főleg a kapcsolatszüzesség.


Magára a férfi jellemre van brutális hatása. Szorongás, önbizalomhiány, félelem.

Hiába szeret, hiába szereted, akkor is a jellemed olyan, hogy kiszerethet baromi könnyen, ha nem tudsz talpraesett férfiként, határozottan viselkedni.


Ha valaki legalább a szüzességét elveszti, utána legalább ebben lehet bátor és határozott. Nem kell a rettentő kínos kérdésekre válaszolgatni, és porba alázni saját magát...

...és igen is számít, egyszerűen ha elveszted a férfiasságodat véged!

Nem kívánom senkinek sem, a 25-30 körüli szüzességet, mert ennél nagyobb pszichikai gát nincs kb.

Nyomorult dolog, és megnyomorít.


Onnan tudom, hogy miután kigyógyultam a kórságból, egy csapásra minden jobb lett fejben. Önbizalom helyreállt, szorongások elmúltak, és ez a hosszabb ismerkedésekre kapcsolatokra is azonnal jótékonyan hat. Ilyen egyszerű!

2018. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%

#24 Szerintem nem azzal volt a baj, hogy szűz voltál, hanem lepraként kezelted ezt az állapotot, mintsem leszartad volna. Kivetítetted a csajnak azt, hogy ez egy átok és lehet megrémisztetted. Nem szabad ezen pörögni, mert ez csak egy állapot nem betegség csak akkor, ha úgy fogod fel.

Aztán lehet kifogtál intelligensnek tűnő csitriket, akik azon voltak kiakadva, hogy még szűz voltál. Vannak ilyen defektes csajok, de egyrészt jól jártál azzal, hogy lekoptattak képzeld el az ilyenekkel milyen lenne együtt élni kb. mindenért csesztetne, kisajátítana a saját érdekei miatt, megkötné a kezed és stb. Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni és ebből nem érdemes arra következtetni, hogy ez egy átok.

2018. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nem igaz... egész egyszerűen tök normálisan bevallottam és határozottan.


Látod mégis... egyszerűen elkezdenek agyalni, hogy miért történt ez, miért nem volt még barátnője, mi a probléma vele. És igen azért a bénázás sem jött ki jól. Nem tudtam eleinte mit kell és hová nyúlni. Ez rohadtul megalázó érzés egy férfinak.


Hiába mondjátok, akkor is így van. Ezek ősi evolúciós, ösztönös érzések, hiába mondod, hogy nem gond, nem probléma ne is gondolj rá...


Mindenki osztja az észt a nők közül... holott le merném fogadni soha nem láttatok még, szerettetek bele önbizalomhiányos 25-30 éves szűzbe. Fogalmatok sincs milyen mentális problémákkal küzdenek emiatt. Ez kb a világ legcsúfabb sikertelensége. Amikor úgy érzed nem kellesz senkinek, éveken évtizedeken keresztül.


Én legalább tudom, átéreztem, mert egy későnérő lúzer nagy baba voltam kb. 22-23 évesen is. Nem találtam a helyemet, nem értettem a nőket, és fogalmam sem volt hogy orvérzéssel hogy szóljak hozzájuk.


Ezekre csak akkor döbbentem rá, amikor nem voltam többé szűz. Az azt követő ismerkedéseimben minden sokkal egyszerűbb és tisztább, bátrabb volt. Ezért nem értem mi a francnak erőltetitek a hülyeséget meg az okoskodást.

Mi a büdös francért ne lenne igazán komoly probléma és pszichológiai kórállapot az idős férfi szüzesség?? Mikor az. Nőktől függetlenül, ez a férfi test és agy betegsége. Ezért kell tanácsolni azt, hogy minél előbb vesszék el, akárhogy is.

Minél később történik a gyógyulás, annál durvább mentális problémákat okoz. Míg végül szinte behozhatatlan lemaradás, és végleges elszigetelődés történik a nőktől, kb 30 után. Az illető annyira megszokja a magányt, és annyira rettegne már egy nővel való akármilyem kapcsolattól, és annyira rettenetesen szégyelli a szüzességét, hogy inkább magányos egyedüllétet választja.

2018. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%
#26 Jaj ne keverd már bele mindenbe az evolúciót. Egyszerűen csak idióta csajokkal ismerkedtél és belekevered ezt a fajfentartási maszlagot. Egy olyan csaj aki szüzeket visszautasít az tényleg egy idióta, ezt kár ragozni és felesleges védeni őket ezért, mert jaj az én hibám volt, hogy nem veszítettem el előbb, mert hát az evolúció miatt előbb kellett volna. Szerintem te is abban a hibába esel, hogy külön fajnak tartod a nőket, pedig ők is ugyanolyan emberek, mint mi csak mint két nemben vannak normálisabbak és idiótábbak, te az utóbbit fogtad ki. Ennyi az egész! Azért ne degradáld az embereket a primitív állatias ösztön lények szintjére, az emberi élet ennél sokkal összetettebb.
2018. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Semmiféle maszlag nincs itt, vannak ösztönös dolgok az emberekben, a férfiakban és a nőkben is egyaránt, amely a párválasztásban csúcsosodik ki.


Az egész kapcsolatosdi gyakorlatilag erre a macska egér harcra épül. Csak az idióta naív szerelmes filmeken velekedett ostoba emberek hiszik azt, hogy nem így van. Rettentően fel tudják kúrni az agyamat.


Én legalább reálisan látom, hogy mi történik férfi és női oldalról ilyen esetben. Az ezer százalék, hogy a kudarc érzése kezelendő dolog. Lehet pátyolgatni az illető 30 éves fiúka lelkivilágát pszichológusnál is 5000 ft-os órabérért... de elképesztő mélységei vannak a dolognak.

Én itt segítő szándékkal nagyon sok ilyen emberrel beszéltem, szóval elképesztően érdékes volt kiismerni a lelkivilágukat és szorongásukat.

Gyakorlatilag azt kell mondjam, hogy a kétségbeesett 25-30 éves szűz férfiak 95%-a menthetetlenné vált. Teljes mértékben reménytelenek, hogy valaha normális emberi ismerkedés működjön náluk, annyira eltávolodtak ettől az egésztől. Maga már az, hogy ilyen régóta képtelenek arra, hogy egy sikeres kapcsolatot hozzanak létre, annyira frusztrálttá teszi őket, hogy súlyos pszichiátriai gondok keletkeznek náluk.


Csak és kizárólag szerintem pszichiáter és gyógyszeres kombinált terápia tudja őket kilendíteni ebből az állapotból. Vagy meg lehet próbálni a lakásos lányt is, akkor talán pár alkalomtól oldódik a nőktől való rettegés. Megsúgom, 95%-uk annyira retteg, hogy még egy biztonságos, kedves lakásos lányt se mer felhívni és soha nem jutnak el. Soha nem vesztik el a szüzességüket, soha nem lesz barátnőjük mert zsigereik mélyéig hatolóan rettegnek a nőktől. Ez az állapot szépen lassan krónikusan épül fel 16-18 éves kortól 30-ig, kezdve a társak tinikapcsolatait, az egyetemi kalandokból kimaradást, végül látva a barátok eljegyzését és babavárást. Ez már olyan mélysége a dolognak, hogy reménytelen kb.


Na ezen a szinten vannak a 25-30 éves férfiak nagyrészt. Te azt képzeled a rettentő naív felfogásoddal, hogy léteznek testileg és lelkileg ép és egészséges szűz idősek. Pedig a gyakorlat nem ezt mutatja.


...de újfent megkérdezem, téged hol érint ez a probléma? Átélted magad ezt? Ismersz szűz időseket? Beszéltél akár egyel is élőben akár itt?


Mert ha nem, akkor gondold át kicsit miről van szó, és higgy nekem...

2018. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

...és a másik kedvencem, amikor a szorongónak azt mondják jótanácsként: "ne izgulj ennyit, ne gondolj rá"

Vagy a depressziósnak "ne légy szomorú, minek szomorkodsz?"


Vagy a szociális fóbiásnak: "Gyere igyunk egy sört a szórakozóhelyen, ne legyél már ennyire befordult"


Na ilyen embereknek fingjuk nincs arról ezek mit jelentenek, és iszonyú kártékony a hozzáállásuk...

2018. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Engem érintett ez a probléma egészen 28 éves koromig, aztán lett egy barátnőm. Én is sokáig reményvesztettnek éreztem magam, de később úgy voltam vele, hogy felesleges ezen problémázni, mert nem fog javulni az állapotom sőt, ha ezen kattogok akkor még rosszabb is lesz.

Tényleg rossz érzés volt 28 évet nő nélkül leélni, pláne úgy, hogy a szimpatikus lányoknak mind nem kellettem. Három választom az egyik, hogy lejjebb adom az igényeim, a másik, hogy prostihoz megyek, a harmadik meg keresem tovább. Harmadik utat választottam megérte. Megismertem a barátnőmet, aki már az elején nagyon megtetszett nekem és végre neki is tetszettem. De ehez azért jellemfejlődés is kellett és önismeret, ami hosszú út volt.


Aztán elmondtam neki, hogy még nem volt szerencsém szimpatikus lányt találni, nem volt egy barátnőm se. Képzeld nem lépett le nem nevetett ki, megértő volt és a végén jobban örült ennek, mintha már több nővel lettem volna.


Nos, ha esetleg ezt sajnáltatva adtam volna elő, hogy mondjuk ezek a "rohadt nők milyen elutasitoak voltak velem, pedig én egy rendes, kedves, érző lélek vagyok" (egyes gyks válaszokban is fellelhetőek ezek) akkor lehet nem is lennénk együtt. Egyszerűen csak ismerkedtünk jól éreztük magunkat, utána beszélgettünk a múltról és szóbekerült ez a téma is. Meséltem arról, hogy poklokat éltem át, arról is hogy nehezen ismerkedem a múltbeli okok miatt és hogy, azoknak a nőknek nem kellettem eddig akik nekem igen és ennek fordítottja is volt. Megértő volt, nem kezdett el ezen járni az agya, mert elmeséltem neki és tudta, hogy nem hazudok és ez volt egy éve, azóta is együtt vagyunk. Ja és előtte volt egy csaj akinek bejöttem és nekem nem volt az esetem. Neki is elmeséltem azt, hogy nem volt még barátnőm, mert keresem azt aki igazán tetszene azt válaszolta erre, hogy nagyon örülne, ha hasonló férfit találna, mint én.


Tehát mondom felesleges belekeverni ide az ösztönöket, hogy selejtnek lát, ha nem volt még senkid, mivel mi emberek vagyunk és felül tudunk kerekedni az ösztönökön, ezért gondolkozunk, alkotunk, építünk nem csak dugunk orrba szájba. Tényleg nem az ösztönök miatt utasítja el az érintetlen férfit hanem, mert hülye.

2018. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!