Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Sugar Babyk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a Sugar Babyk és a luxusprostituáltak között?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint max.annyi,hogy a Sugar Baby egy hoszabb ideig eltartó állapot.

De semmiképpen nem szerelem.

Illetve lehet szerelem belőle később,de az is biztos,hogy eleinte nem az.


A másik pedig.Miért nézik le egyes emberek azokat a szerencsétlen lányokat,akik az utcán kénytelenek árulni a testüket?

És miért fogadják el akkor a Sugar Babykat?

Ez nem igazságtalanság?

Hogy az egyiket páriaként kezelik,a másikat pedig menőnek manapság?


2018. jan. 23. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Én egyiket sem nézem le, tulajdonképpen nincs véleményem, hidegen hagy.

Viszont lehet, azért tesznek ekkora különbséget, mert ha egy nő hosszútávra maga mellett tud tartani egy pasit úgy, hogy az tudja, hogy csak a pénze kell, és elhalmozza mindennel, akkor az "tud valamit".

2018. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,én inkább saját magam érnék el sikereket.

Meg szerelemből jönnék össze a szerelmemmel,de hát,ez a 21.század:DDDDDDDDDd


Most viccet félretéve,én sem ítélem el őket,ha nem köntörfalaznak,és kimondják,hogy ők is valamilyen szinten áruba bocsátják a testüket.


Amúgy nem vagyok maradi,imádom orálisan kényeztetni azt,akivel együtt vagyok,csak utána nem tartom a markom,illetve ha tartom is akkor max két mogyi lesz benne,nem pénz egy vadiúj táskára.

Jobb szeretem magamnak venni a dolgaimat.

Azt legalább nem tudják visszavinni.

2018. jan. 23. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok különbség nincs, de azért akadnak. Szerelemről semmiképp nincs szó, a "sugar baby" kifejezés pont azt takarja, hogy csak a pénzért vannak együtt.

A fő eltérés az lehet, hogy a sugar babynek egyetlen eltartója van - jobb esetben - míg a luxusprosti nemigen válogathat, aki jő, és kicsengeti az árát, azzal köteles együtt lenni. Elég szégyen, hogy a sugar babyket manapság menőként kezelik, ez is remekül mutatja, milyen szépen csúszik lefelé a társadalom.

2018. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Utcan, luxusban, tamogatasert, a curva az curva. Lehet dolgozni is.

31/f

2018. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A luxus prosti az nagyon nem az a kategoria, aki az utcan tengodik a testet arulva es koteles elmenni barkivel is. Az lakasos lany (egy reszuk) meg az utszeli. Csakhogy ne legyunk fogalom zavarban :D.
2018. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok mi az a luxusprosti.

Nem vagyok fogalomzavarban.

Azt nem értem a megkeresett pénz mennyisége miben változtat a tényen,hogy pénzért áruba bocsátja a testét.


Kénytelen mindenkivel elmenne,vagy egy olyan palival lenni aki kicsengeti a pénzt.

Ku&@&@va az ku@&@va marad,mindegy hol történik az aktus,vagy mennyi lóvéért.


Pl.Általános iskolai tanár vs.egyetemi tanár.


Sok különbség van ,de az esszenciája a dolognak,hoy mind a ketten oktatnak,tanítanak,próbálják beleplántálni a sok üres fejbe az információt.

2018. jan. 23. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Véleményem szerint max.annyi,hogy a Sugar Baby egy hoszabb ideig eltartó állapot. "

Kb. szerintem is ennyi a különbség. A prosti mondjuk egy éjszakára vagy egy hétvégére van fizetve. A cukorcsajszi meg egy kapcsolat időtartamára.

Lenézni azért nézik az ilyen embereket általában, mert nem dolgoznak, de hatalmas az arcuk. Ha egy nő közli, hogy sugar baby, azzal nálam semmi gond. De, ha panaszkodik egy luxusnyaraláson, mint Vajda Timi, az már gáz.

2018. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Itt gyakorin mindenki sugar babynek meg prostinak lesz nyilvánítva, aki elmer várni egy vacsorameghívást vagy elmer fogadni egy ajándékot, utazást és nem érzi a késztetést, hogy fillérre pontosan elszámoljon a párjával, szóval itt tök mindegy szerintem.
2018. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!