Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit? (lent)

Figyelt kérdés
Nos ma volt egy rendezvény a városba, ahol találkoztam azzal a sráccal aki már régóta tetszik nekem( de persze erről csak én tudok), de vhogy sose voltunk annyira jóba. Találkoztunk meg ilyenek, de nagyon ritkán és akkor is alig szóltunk egymáshoz :D Erre ma tök rendes volt, nevetgéltünk meg ilyenek. Volt hogy ketten egy sörösüveggel kezdtünk el játszani, elkellet venni egymástól. Meg haverom kis tesójának elkezdi hogy fogja meg a seggem.. aztán kérdezi hogy megengedném-e.. mondom 5000 FT :D elkezdi hogy 1000.. mondom jó.. erre mondta hogy nemigaz, veszek neked egy sört ink :D ( ez csak azért érdekes hogy volt ott más lány is, mért pont nekem mondta :D) Meg vhogy ahogy hülyéskedtünk véletlenül elbotlottam a lábába. Mondta hogy bocsi aztán nyújtotta a kezét, félig már felálltam amikor megfogtam a kezét.. aztán amikor álltam alig akarta elengedni :D Tudom apró jelek, lehet valakinek hülyeség.. de nekem nagyon furcsa hogy ilyen kedves volt, főleg hogy eddig alig szóltunk egymáshoz. Bár azon gondolkoztam hogy a legjobb barátjának én nem rég mondtam hogy jó lenne ha a sráccal is jóba lehetnék, mert biztos jó fej, csak nem merek rá írni MSN-en. éés eszembe jutott h nem-e elmondta neki és a srác csak azért volt velem rendesebb :D Szerintetek akarhat valamit, vagy csak barátkozna? Barátnőm azt mondta , idézem : " húú itt már lesz valami, tuti akar valamit, nagyon elvoltatok " .. hát nem tudom :D Szerintetek? :) köszi aki ír ^^
2010. jún. 5. 23:09
 1/4 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

14 vagyok, a srác 15..

a sört azt persze csak hülyeségből mondta :)

2010. jún. 5. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem igen.
2010. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, nemtudom pontosan a srácot innen kiismerni. De:

Én egy "jó pasi" vagyok és ilyeneket tuti nem csinálnék olyan lánnyal aki nem jönne be.

2010. jún. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!