Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a szerelem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szerelem a legjobb és legfontosabb dolog az életben?

Figyelt kérdés
Ilyen sivár és üres lenne az élet, hogy ez kell legyen benne A "Leg"??
2010. jún. 6. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem a harcról szól az élet, harc a szerelemben, harc a munkában. És nem is a siker a lényeg, ha vesztes, kezdhetsz új csatát, mindig van új esély, mindig van új kezdet, csak a halál állíthat meg egy embert, aki igazán harcolni akar és tud.
2010. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem véletlen az, hogy a helyesen megélt szerelem és az abból kibontakozó szexualitás tudja a legnagyobb örömet és a legteljesebb boldogságot okozni az emberi életben. Ez van a génjeinkbe írva, és ezért ez hajt minket az életben, és biztosítja a fajfenntartást. Ezért szerintem ezt nagyon komolyan kell venni, és törekedni arra, hogy a szerelemben minél jobban ki tudjunk teljesedni. Nemcsak feltétlenül a szerelem ad értelmet az életnek, de ha nincs valakinek más komoly hivatása, amire rááldozza az életét és amiért élhet, akkor szerintem előbb-utóbb szükségszerűen boldogtalannak fogja érezni magát.

Valószínűleg Te most kóstolgatod a szerelmet, és nagyot csalódtál nemrég, de hidd el, amikor megtalálod az igaz szerelmedet, rájössz, hogy tényleg az a legjobb dolog az életben.

2010. jún. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Abszolúte nem.


Nagyon sivár, üres életű embereknek, illetve élettapasztalatokkal nem rendelkező nagyon fiatal embereknek nem tudok jobbat mondani a szerelemnél, hiszen a szerelem egy rendkívül erős érzés, egy nagyon markáns biokémiai folyamat az agyban (természetes drogmámor). De aki már egy kicsit érettebb vagy akinek tartalmas, érdekes élete van, az tudja, hogy a szerelem egy az élet rengeteg jó és fontos mozzanata közül, és vannak nála egyértelműen értékesebb dolgok.

2010. jún. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én már csalodtam annyit h nekem a szerelem egyáltalán nem fontos ezek után.. inkább maradok egyedül F26
2010. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem!!!


Első az , hogy meg tudj élni és ne a patkányokkal aludj éjszaka a csatornákban. Szóval egy biztos alap.


Mert akkor hiába a szerelem ha -40°C -ban halálra fagytok odakint.....

2010. jún. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az életben a legfontosabb dolog maga az ÉLET!

Amúgy szerintem ez egyértelműen egy szubjektív dolog, nekem például nagyon fontos a szerelem, de ugyanolyan fontos az, hogy elvégezzem a dolgom, a család, a barátok... Hogy a legjobb dolog lenne a szerelem? Nekem nem.... Soha senki nem szeretett eddig viszont, ezért számomra a szerelem a lehető legfájdalmasabb dolog, amit valaha átéltem... Többször is... Néha bizony azt kívánom, hogy bár ne lennék emberi lény, érzésekkel... Mert belőlem nem egyszerűen szerelem, hanem hatalmas szeretet árad, ezért mindenkinek segítek, és mindenki kihasznál... De mindegy ez az én bajom... Szóval, számomra a legjobb dolog a világon a családom, a barátaim, és az, ha sikereket érek el... Minden tőlem telhetőt meg is teszek...


20/F

2010. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

02:17-essel egyetértek, 13:19-essel együttérzek :)

Egyébként mindenki válaszát nagyon köszönöm :)

2010. jún. 6. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!