Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt az egészet már nemértem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt az egészet már nemértem. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Az elején még minden jó volt,alakult a dolog a fiúval megbeszéltük hogy ezt meg ezt fogjuk csinálni együtt.Aranyos volt,csak miattam feljött msn-re pedig a koliban nemmnagyon szokot..Most meg, mondja hogy inkább hagyjuk egymást nehogy még jobban megbántson,köszönés nélkül elmegy msn-röl és már több napja nem láttam:(Pedig én már azthiszem szerelmes voltam:S És ááá nincs kedvem semmihez,szomorú vagyok.A találkozás pedig elkerülhetetlen lesz mivel ugyanabbaa suliba fogok járni ahova ő jár..De szerintetek mi baja lehet velem? Egy rossz szót nem szóltam hozzá.Kérdezek rá majd személyesen?Írjak neki levelet?Vagy haggyam az egészet?
2010. jún. 6. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Talán azt hitte, hogy nincs esélye nálad.


És igen, írj neki levelet, aztán majd személyesen is beszéljetek, amint összefuttok.

2010. jún. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát én is ugyanígy jártam egy lánnyal... ott is az volt a szöveg, hogy nem akar megbántani... aztán kiderült, hogy volt másik jelentkezö is és öt választotta... átérzem mit érzel most... írj nyugodtan akár privátot is ha kiakarod beszélni magadból (F/20)
2010. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De kb 1 hete kezdtünk el beszélgetni...:( és semmi olyan jelet nem adtam neki amiböl arra következtethetett volna hogy ne lenne nállam esélye.Mindenképpen megbeszélem vele de jobb lenne ha hamarabb látnám msn-en vagy valahol.Mivel szeptemberig elég sok idő van.



Hát én remélem nem jött össze senkivel:(

2010. jún. 6. 00:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem híve a nagy msn beszélgetéseknek,fárasztóan értelmetlennek találja.Mondjuk én nem ismerek egy férfit sem aki gyakran használná.
2010. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha megakarod tudni, kérdezd meg
2010. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
megkérdezném én...msn-en nincs,legközelebb meg csak szeptemberben találkozok vele...
2010. jún. 6. 08:10
 7/16 anonim ***** válasza:
először is felejcsd el h szerelmes voltál....1 hete kezdtetek beszélgetni....ez nem szerelem csak tetszés....szerintem...de amugy éniis azt mondom h kérdezd meg tőle h mibaja..ééés ne legyél depis...énis átéltem iet és 2évet csesztem el e fiú miatt..neméri meg van még rengeteg srác a világon..:)
2010. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De nem 1 hete ismerem,csak akkor kezdtünk el beszélgetni.Novemberben láttam elöször...és stb.
2010. jún. 6. 13:12
 9/16 anonim ***** válasza:
hát...:/ szentem akkor is felecsd el..én osztálytársammal volta így 2 évig..elhiheted mien szar volt h minden nap látom és tudom h nem akar tőlem semmit...és most meg 4 hónapja vagyok egy sráccal és nagyon boldog vagyok vele..:)
2010. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:(-én eddig ugy láttam akar tőlem valamit:'( mindegy szeptemberben minden kiderül...
2010. jún. 6. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!