Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a párom szüleit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a párom szüleit, testvéreit. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, havonta 1x kötelező látogatás van anyóséknál. Én tiszta szívemből utálom őket, nem tudok rájuk szeretettel gondolni.

Annyira ellenszenvesek velem, irigyekednek, erőszakosak az akaratukkal, lenézőek, felelőtlenek, ordibálósak hogy én nem tudom őket elviselni 2 napig sem. Felém is kimutatják ezt teljes mértékben és éreztetik, hogy nem fogadnak el. Pedig soha nem mondtam egyetlen egy rossz,sértő dolgot sem.


2018. jan. 28. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy KÖTELEZŐ????? Ha valaki ellenszenves velem akkor NEM JÁROK ODA HAVONTA MÉG A PÁROM KEDVÉÉRT SEM!
2018. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Interferencia ***** válasza:
60%
Beszélj erről a pároddal.
2018. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont.

Én is ezért nem járok a barátnőm családjához mert lenézőek, beképzeltek, de túlságosan is! Mindkét testvére a bátyja és a húga is lenézőek, de a barátnőmet is fekete bárányként kezelik, csak azért mert nem akarja kivenni a részét a családi cégnél, és emiatt egy senkinek gondolják. Ő nem akart az építőiparral foglalkozni, semmi ilyen jellegű munka nem érdekli, pedig könyvelőnek tanult és azt akarták hogy a cég könyvelője legyen, de a barátnőm komolyabban akar ezzel foglalkozni és van is munkája, plusz egyénibe is csinálja amivel szépen keres.

Nekem meg az a bűnöm hogy kövérebb vagyok az átlagnál, és nem illenék a barátnőmhöz aki vékony, sportos alkat. Én nem is járok oda, barátnőm is csak fontos eseményekre utazik haza. Egyedül a húgával van nagyon szoros kapcsolatban, a húga engem elfogad a lelke mélyén, de ott teljesen átmosták az agyát, pedig ő kedvel engem ezt biztosra tudjuk. A barátnőm anyai nagypapája az aki kedvel engem a családban, de az öreg egyébként szintúgy utálja az apját mert beképzelt és teljesen átmosta az anyja agyát, tehát az unokái közül is egyedül a barátnőm a kedvenc, pontosan azért mert ő neki megvan a józan esze és nem hagyta hogy beszippantsa őt a családi hülyeség. Ő hozzá még hajlandó vagyok elmenni, tudom hogy ő az egyetlen normális ember a családban aki engem tényleg elfogad olyannak amilyen vagyok.

2018. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 ez a családi vállalkozás ismerős, a párom szülei is ezt csinálják. A bátyja egy idióta, aki csalja a nőjét mindenkivel, a húga meg egy pénzéhes kis ringyó. Egyik sem kedvel, pedig én is megtehetném, hogy felvágom az ereimet előttük, olyan tehetős családból származom. De nem teszem, mert anyám pénzével nem dicsekszem. Az nem az enyém.


A szülei meg azt hiszik hogy 8.osztállyal nagyon okos emberek és a páromat bántják, hogy egyetemre jár. Szánalmasak.


Lehet legközelebb megmondom, hogy én ilyen szellemi fertőbe nem megyek mègegyszer.

2018. jan. 28. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!