Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez mennyire számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez mennyire számít?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok, úgyis arc és név nélkül meg. Az egy tény, hogy sokat számít ha egy srácnak van kocsija, de mégis 16-25 év körüli lányok/nők melyik az a kocsi ami bejön? A régebbi BMW-k is bejönnek vagy csak a sok milliós új kocsik számítanak? Azt vettem észre a tiniknek a régebbi E46-os BMW is bejön. Vélemények, tapasztalatok stb...? Az gáz ha valakinek Tinderen kocsival pozolós képe van?
2018. jan. 28. 21:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
De amúgy nem az volt a kérdés, hogy lehet-e kocsival csajozni mert arra az a válasz, hogy igen. A kérdés az arra irányúl, hogy milyen kocsival lehet a legjobban? Csak a drágákkal vagy a régebbi prémium márkákkal is?
2018. jan. 28. 21:50
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
Engem egyátalán nem érdekel hogy a pasi gazdag e, vagy van e kocsija és milyen. Persze ne munkanélküli legyen hogy én tartsam el, de a lényeg hogy szeressük egymást, nem az hogy van e milliós kocsija.
2018. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Van egy réteg akinek igenis számít, de az nem vallja be. Egy másik rétegnek meg tényleg nem lényeges, mert érzelmeket keres.


Amúgy az ilyen értékhajhászokat meg elég könnyű tőrbe csalni, mert pl egy autóval nincsenek tisztában.. havernak volt egy ilyen barátnője, és félig meddig bevegyültünk a társasági körébe, az volt a vicc, hogy neki egy kiszuperált de igényes bömöse volt, amit alig 1 gurigáért vett.. nekem meg egy legacym, és mellé egy céges land cruiserem.. na a legacy 3 misi, az lc meg bőven használtan is 5+ ban ment akkoriban..


és egyszer megkérdeztünk két csajt, hogy na már úgy mondják meg nagyjából melyik járgány mennyit érhet.. a bömösre azt mondták, hogy 4 millió, a legacyra azt, hogy úgy kb 1, a land cruiserre, meg egymásranéztek, és benyögték, h ez valami csöves terepjáró, mert nem x6os :DDDD

úgyhogy ennyit erről..

2018. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem számítana(de ha mindenképpen ez érdekel akkor a lényeg csak annyi lenne hogy a kocsi ne legyen tele rohadó kajával és morzsák ne legyenek benne egyszóval legyen tiszta) én hiszek a mesékben csak a szőke hercegben és a fehér lóláb nem vagyok biztos
2018. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Utolsónak teljesen igaza van és egyet is értek vele. Manapság a tucat és divatautó BMW a menő és az elfogadott. De azért a csajok is tisztába vannak vele kb. hogy egy BMW 5 vagy 15 éves.
2018. jan. 28. 21:58
 16/34 anonim ***** válasza:

Én egy 19 éves lány vagyok, a BMW-ket szeretem. Kiskorom óta BMW-k vettek körbe, szóval a teljesítményükbe szerettem bele. Most jöhet bárki, hogy ilyen német szär, olyan német fos, NEM FOG ÉRDEKELNI! Általában azilyet azok mondják akik még csak ülni sem ültek BMW-ben.

Nekem egy 2002-es BMW M3 SMG2-es CSL Kupém van, teljesen tuningolva. Engem egy jó BMW-vel meglehet fogni, főleg a 97-2003 közöttiekkel, amik nem azok a "maffiózó" BMW-k (gondolok itt a 2001-es E39 525, a 96-os E38 735, illetve a 2002-es E38 730 és fajtáira. Hányingerem van ezektől.).

Szóval meglehet fogni engem egy tényleg tiszteletre méltó ful-tuningos BMW-vel, de nagyon nem érdekel,ha valakinek nincs autója, akkor majd viszem az enyémmel, mert imádok vezetni.

A lényeg a lényeg, nem számít, hogy van-e autója az illetőnek vagy nincs, és most lehet lepontozni, köszönöm!


Ui.: egy régi mercivel, vagy audival próbálkozz a cigány, illetve nem cigány csitrik buknak azokra is, csak nagy márka legyen, az a lényeg. A BMW-t ne csak azért vedd, hogy csajozz vele.:) A BMW egy élet, és nem arra való, hogy elhanyagoljuk és basszunk rá..:)

2018. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
*az ilyet, full-tuning (bocsánat az elírásért).
2018. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok, nem érdekel van-e kocsija. Ha lenne akkor se varnam el, hogy furikázzon, nem akarok valami ingyenélő lenni, a benzin is pénzbe van. Amugy meg ott a busz vonat, es bar siralmas a tömegköz, ha nincs saját kocsim,/párommal olyan kocsink amit közös költségen fenntartunk addig ez marad. Sose varnam el hogy vigyenek ide oda, nyilvan néha jól esne, de olyan kihasználás meg villogás szinten mint ahogy néhány korombelitől látom eszembe se jutna..

Ha már nagyon mondani kell valamit, en ezeket a nagy terepjarokat meg hasonlókat kifejezetten utálom, de egy régi felújított kocsival le lehet venni a labamrol. :D Egy Volkswagen Bogár pl.

2018. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
16-os most nem azért de 19 éves ki tette alád az M3-at? Ezt nem bántásból kérdezem, csak érdekel
2018. jan. 28. 22:35
 20/34 A kérdező kommentje:
A 16-os válaszoló jó nagy kamus, látszik, hogy nem lány írta :D
2018. jan. 28. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!