Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez mennyire számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez mennyire számít?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok, úgyis arc és név nélkül meg. Az egy tény, hogy sokat számít ha egy srácnak van kocsija, de mégis 16-25 év körüli lányok/nők melyik az a kocsi ami bejön? A régebbi BMW-k is bejönnek vagy csak a sok milliós új kocsik számítanak? Azt vettem észre a tiniknek a régebbi E46-os BMW is bejön. Vélemények, tapasztalatok stb...? Az gáz ha valakinek Tinderen kocsival pozolós képe van?
2018. jan. 28. 21:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
48%

Lány vagyok, újra lett építve, mivel majdnem, hogy totálkáros autó volt. Édesapám autószerelő, a testvére karosszérialakatos.

Az autó 4000€ volt, mivel úgy nézett ki, ahogy sosem kéne. Szóval 2 éve megvettük, vagyis inkább én vettem a gyűjtögetett pénzemből, és majdnem másfél év alatt (1 év 3 hónap) újra lett építve az autó. Az autó 60-70%-át én kapartam össze, úgy, hogy iskola mellett is járok dolgozni.

Attól, hogy értek az autókhoz, mivel kiskorom óta a műhelyben töltöm a szabadidőm, le kell nézni, és meg kell vádolni azzal, hogy nem vagyok lány? Tessék ez Magyarország. Lenézi, és ok nélkül megvádolja a másikat. Csodálatos mondhatom..

2018. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Hát érdekes, én már 16 éves koromtól kezdve dolgoztam diákmelón, de nem sikerült 19 éves koromra összegyűjteni egy M3-ra. De te se értesz hozzá. Mit jelent hogy teljesen fel van tuningolva?
2018. jan. 28. 22:51
 23/34 anonim ***** válasza:
61%

Nekem meg már a hideg futkos a hátamon ettől: "ez Magyarország". Miért divat ilyeneket mondani? Te talán nem magyar vagy?

(Bocs az offért.)

2018. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Amúgy látszik, hogy kamu vagy :D AKi ért kicsit a kocsikhoz mint mondjuk én az tudjam, hogy 4000-ért nem lehet venni M3-at. Ha tolálkáros akkor se, mivel csak a motorja ér 1-1.2 milliót.
2018. jan. 28. 22:53
 25/34 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elrugaszkodok a valóságtól, akkor a Teslat mondanám.

In reality, ha nemdohányos az autó, az több, mint tökéletes.

Én nem vagyok oda a kocsival pózolós képekért, de meg tudom érteni, ha valaki büszke a kocsira, mert önerőből vette/kipofozta/különleges.

2018. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Csak anyukám részéről vagyok magyar származású. Ki mondta, hogy a motornak nem volt semmi baja?

Az a vicces, hogy Angliában, Németországban lehet találni 2,5-3 millió forintért olyan M3-at, aminek semmi baja, de tényleg legyek én a hülye bälfasz, hogy egy motorhibás nagyon káros autót 1,3 millióért vettem.

2018. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Jó nincs több kérdésem. Látszik, hogy kamus vagy. Hogy lehetne már 3 millióért találni olyan M3-at németbe ami hibátlan? Mutass mér nekem, mert akkor ezzel fogok kereskedni. 19 évesen nem lehet diákmunkából ennyi pénzed ez az egyik, a másik, hogy hülyeségeket írsz. Nem tudod leírni, hogy mi lett rajta módosítva. A gyerekek írják azt, hogy "full tuning" a való életbe ilyen nincs, ebből látszik, hogy egy untakozó kis gyerek vagy, de ha tévedek akkor kérlek cáfolj rá. Ha úgyis szereted a kocsikat osszd meg kérlek velem a mododításokat, engem érdekel.
2018. jan. 28. 23:22
 28/34 anonim ***** válasza:

Hú te gyerek te mekkora kamus vagy. Az egyik kérdésnél osztod az észt, hogy szánalmas, ha valaki jókocsival csajozik, aztán meg benyomod itt, hogy a te kocsid elég jó-e a csajozáshoz. Legalább ne árultad volna el a másik kérdés alatt a bmw-d típusát 😂


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nekem nem E46-om van, hanem E93 335i. Kismotoros E46 amúgy se kéne.
2018. jan. 28. 23:49
 30/34 anonim ***** válasza:
95%

iszonyat gáz az autóval pózolós kép, lerì róla, hogy az illető úgy van vele, hogy önmagában nem elèg ő ahhoz, hogy felszedjen egy nőt, és azt hiszi, erre majd cuppannak...


ez az egész kocsival csajozás is annyira egy röhej :D megvan az a nem túl intelligens réteg, akinek ez biztis tetszik, bár gondolom ha autóval akarsz becsajozni, hozzád is ez a réteg áll a legközelebb :D

2018. jan. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!