Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez mennyire számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez mennyire számít?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok, úgyis arc és név nélkül meg. Az egy tény, hogy sokat számít ha egy srácnak van kocsija, de mégis 16-25 év körüli lányok/nők melyik az a kocsi ami bejön? A régebbi BMW-k is bejönnek vagy csak a sok milliós új kocsik számítanak? Azt vettem észre a tiniknek a régebbi E46-os BMW is bejön. Vélemények, tapasztalatok stb...? Az gáz ha valakinek Tinderen kocsival pozolós képe van?
2018. jan. 28. 21:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"De azért a csajok is tisztába vannak vele kb. hogy egy BMW 5 vagy 15 éves."

Lány vagyok, és sok barátnőm is van, úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy a többségnek halvány lila gőze sincs róla, hogy egy kocsi hány éves (oké, az azért igen, ha már tényleg 50 éves, és lerohad az ajtaja), de még a márkáról se nagyon... :D Alig van egy-két logó, amit felismerek, azokat is keverem... Ráadásul teljesen hidegen hagy, hogy az adott pasinak van-e autója és milyen. A #30-as válaszoló tökéletesen leírta a lényeget... egy bizonyos aluliskolázott rétegnek biztos számít, de én pl. egyáltalán nem ez alapján ítélem meg az embereket.

Egyébként olyan ez a kocsival fotózkodás, mint mikor valaki kétségbeesetten feszítgeti minden képen az izmait... lerí róla, hogy semmi sütnivalója nincs, és muszáj kompenzálnia.

19l

2018. jan. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a veterán különleges (tehát nem tucat bmw) autók jönnek be.

Kocsival pózolós fotó nagyon gáz.

23L

2018. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a nők előbb nézik a kocsi színét, mint hogy milyen és mikori. Egy különleges színű kocsi feltűnőbb, mint egy szürke, vagy fehér.


Nos szerintem sem számít a kocsi és nem tudom, hogy a pasik miért gondolják, hogy számít. Ha egy nő nem áll veled szóba, mert régebbi BMW-d van, akkor nem tetszel neki, nem kapcsolatot akar, max. szexet és ennyi.

Múltkor megismertem egy pasit, pont Bmw-je van (e330 vagy mi) :) Tény, hogy tök jó érzés, ha talizunk, hogy ideáll a ház elé, kinyitja nekem az ajtót és akkor megyünk, és oda, ahova akarunk :D

De hogy a kérdésedre válaszoljak. Nekem tetszik a régebbi E46-os is, meg az újabbak is. Nyilván a szexmániás, vagy pénzmániás nők azt nézik, hogy minél többe kerüljön és minél újabb legyen.

Nekem személy szerint a Volvo és Nissan jön be.

2018. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva annyit értek a kocsikhoz, hogy ez "fekete kocsi", az meg "piros kocsi". Na jó, a leggyakoribb márkákat azért felismerem, de arról fogalmam nincs, hogy milyen modell, hány éves, mennyit ér. Hidegen hagy, hogy egy férfinak milyen kocsija van, vagy hogy egyáltalán van-e neki. Nem várom el, hogy bárhova is furikázzon engem, majd megoldom az utazásaimat úgy, ahogy ezelőtt tettem. Felőlem legyen olyan kocsija, amiben jól érzi magát vagy amilyet megengedhet magának, nekem semmi közöm hozzá. Nem neten ismerkedem, de az autós (és más nagy értékű tárgyakkal pózolós) kép tényleg elég gáz. Kicsit azt sugallja, hogy a srác azt gondolja magáról, hogy "oké, alacsony vagyok és kicsi a farkam is DE NÉZD MILYEN FSZA KOCSIM VAN!!!".
2018. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!