Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az irigység valóban csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az irigység valóban csak a nőkre jellemző?

Figyelt kérdés

A barátomat (de még csak a korábbiakat, vagy a férfi ismerőseimet se) sose hallottam irigykedni senkire semmiért, és rám is furán néz, ha észreveszi a jeleket.

Pl amikor egy társaságban egy lány mesélt arról, hogy milyen jómódúak voltak tinikorában is (vállalkozó szülők), hogy hónapokot nyaralt az ilyen meg az olyan Riviérán, euró milliomos gyerekekkel bárátkozott, jártak szórakozni, a helyi gazdagokhoz szabad bejárása volt a lakásba, ahol akkora volt egy szoba, mint egy moziterem...

Meg hogy bejárta a világot Ázsiától Afrikáig, és most is jól élnek.

Amikor mondtam a barátomnak, hogy ez mennyire nem fair, akkor megkaptam, hogy nekem más lapokat osztott az élet és kész, nem élhetem más életét, ne is irigyeljem.

De ha egyszer ennek a töredékére se lesz esélyem soha?


2018. jan. 30. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Általánosságban az ilyesmire kevésbé irigyek a férfiak, mint a nők. Mindig vannak kivételek, de ez a felállás a gyakori. Nők többsége nagyon irigy, főleg nőtársaikra, valószínűleg abból adódóan, hogy általában szeretnek beülni a jóba, mint saját maguk megteremteni a jót. És ha kiderül, hogy egy másik csaj nagyobb jólétbe csücsült bele akár szülők, akár partner útján, az a nőket rettentően tudja bosszantani...
2018. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Kérdező, könyörgöm, nézz már szét itt a fórumon,"


Hehehe ez kb 3 ember :)

2018. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Itt a gyakorin tényleg gyakori a férfi-irigység, de ezeket a kérdéseket spec. ugyanaz a pár ember írogarja ki, szóval ez nem éppen bizonyító erejű.

Nem értem miért lettem lepontozva, de igenis jobban jellemző a nőkre az irigység, leginkább a nőtársaikra, ahogy már írta valaki. Ha csak látnak egy szebb, vékonyabb nőt, már megy a szemmel verés...Persze nyilván tisztelet a kivételnek, de attól még ez elég gyakori dolog...

2018. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Általában a nők irigyebbek, rosszindulatúbbak a férfiaknál.
2018. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és kibäszott irigy. Remélem megnyugtattalak.
2018. jan. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!