Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit sapajogtok?

Figyelt kérdés

mindenki jön itt, hogy az itteni lányok milyenek..


eddig háromból kettővel úgy eldumcsiztunk, hogy na..


szóval mi a vita tárgya?


2018. febr. 1. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"sapajogtok"

Ez a szó tényleg létezik?

Vannak itt normális lányok is,meg srácok is.Többhöz is volt szerencsém.

2018. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt több lány van, mint három. Pasiból is több van mint három, és nem csak a hozzád hasonló nyelvújítók. Én már legalább 30 pasit tiltottam, nem hármat. Mert egy perverz bunkó volt. Gondolom akkor nőben is vannak érdekességek, ki tudja?
2018. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És azt is annyian írják, hogy mennyi privát üzenetet kapnak, nekem meg egy sem jött még. A Gyakorikérdések az új Anotalk? :D
2018. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző: lassan igen. Csak úgy dőlnek a privátok 😊
2018. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem tudtam, hogy nincs meg ez a szó..


kb nyavalyog..

írva még én sem láttam.. lehet ly-nal jobban fest


lényegtelen is..nem direkt beszélgettem ezekkel a lányokkal hanem csak úgy adódott a dolog...férfiből viszont vannak itt fura készítmények az tény

2018. febr. 1. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Várd csak meg az esti 11 órát, olyan dolgokat tudsz meg róluk, hogy csuhaj. Volt itt már pucér képekkel jóképű GYK-s srácnak könyörgő nőnemű, volt itt már mániákus hazudozó, volt itt már skizofrén elmebajos, volt itt már igénytelenül elhízott, putriban élő feminista, lotyók lotyó hátán, sorolhatnám. Jókat szoktam röhögni rajtuk, habár mostanában már nincs annyi trollkodás/lebuktatás késő este, mint amennyi régen volt.
2018. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!