Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok?

Figyelt kérdés
Egy jó munkahely "A" városban, vagy életed párját "B" városban. "A" és "B" város messze vannak egymástól. Életed párja nem igazán tud elköltözni "A"-ba bizonyos okok miatt.

2018. febr. 1. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha a jó munkahely "A" városban párosul szerető családdal, jó barátokkal, imádnivaló kollégákkal, akkor azt (választottam is).

Ha csak egy jól fizető munkahelyről van szó az előbb felsoroltak nélkül, akkor a "B"-t.

N

2018. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Munka mindenhol van, életem párja meg csak egy helyen és egy is van belőle, így a páromat választanám.

Kívánom, ha így teszel, ne bánd meg! Sok boldogságot! :)

2018. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

A jó munkahelyet.

Nem hiszek az ilyen életem párja dolgokban. Az új városban is rá lehet lelni életem második párjára akkor már.

2018. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyet nehéz találni.

A szerelemben nem hiszek.

2018. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az elsot es megoldanam, hogy B odakoltozzon, ha nem tud akkor ez van.
2018. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A jó munkahelyet.
2018. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha B- tényleg "életed párja" megoldja,hogy x-idő után elköltözzön A-ba,hogy veled legyen.


A jó munkahely nagyon fontos!

Ugyan is szerelemmel nem lehet jóllakni!

/N

2018. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg nem tud költözni, maximum egy bizonyos távolságig, de még így is messze lenne valamennyire.


A válaszadók közül ki hányadik munkahelyénél tart? És ebből hány volt jónak mondható?

2018. febr. 1. 23:25
 9/17 anonim ***** válasza:
A párommal maradnék. Ha valóban az életem párja.
2018. febr. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mik azok a "bizonyos okok" ami miatt nem tud költözni? Ha ő is élete párjának tekint téged akkor odacuccol "A"-ba. Mert persze qrva romantikus "B"-ben maradni de ell kell dönteni, hogy szerelemben vegetáltok vagy jó melóhellyel fejlődtök.
2018. febr. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!