Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok?

Figyelt kérdés
Egy jó munkahely "A" városban, vagy életed párját "B" városban. "A" és "B" város messze vannak egymástól. Életed párja nem igazán tud elköltözni "A"-ba bizonyos okok miatt.

2018. febr. 1. 22:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Budapesten lakok, Magyarországon belül nekem máshol nincs város ahol ennyire jól fizető állásom lehetne, nemes egyszerűséggel a régiós különbségekre tekintettel, tehát én B városba ezután nem nagyon költöznék, vagy tényleg valami kivételesen jó munka ajánlat után.


De azért azt is megnézném miért nem tud költözni, mivel semmilyen indok nem jut eszembe, ami örökre egy városba láncol. Például rokont ápol? Tanul még?

2018. febr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egy friss kapcsolatért nem dobom el a jó munkahelyem, ahol lehúztam x évet.

Egy friss munkahelyért nem rúgom fel az évek óta jól működő párkapcsolatom.

Mennyire lehetek én élete szerelme a másiknak, ha neki a munka fontosabb, és ő nem költözik miattam?

Ismerni kell a körülményeket, hogy normális választ tudjunk írni.

2018. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Jaj a sok megtört lélek. De sajnálom. Csúnya dagadt, 40-50-es retkek itt pityeregnek, hogy nem hisznek a szerelemben, mert minden jó nő kikosarazza őket.
2018. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor mennyit lennétek hajlandóak utazni a munkahelyetekért? Kocsival és tömegközlekedve is nézve.
2018. febr. 2. 10:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Párom másfél órát utazik reggel, 9 órát ledolgozik, és másfél órát utazik vissza haza. Reggel hétkor elmegy, és este 7-kor van itthon, és ez megy évek óta.

Eléggé megviseli, ezért próbál közelebbi munkahelyet keresni, csak a mostani, az nagyon jó, nagyon megbecsülik őt, jó a légkör, nem is keres rosszul. Ha váltana, nem biztos, hogy találna ennyire megfelelőt.

Költözni pedig ő sem akar, mert Pesten dolgozik, nekünk máshol van saját tehermentes házunk. Pesten nem tudunk venni ebből lakást sem, és olyan albérlet árak vannak, hogy ha mennénk, elmenne majdnem az összes fizunk lakhatásra. Így utazik. Anyagilag nem rossz,mert hamar átszáll a kocsiból tömegközlekedésre, és azt meg fizeti a cég. Csak idő... de megterheli őt amúgy, csak nagyon stabil a személyisége, ezért nem mutatja ki, nem látszik. De tudom, hogy sok neki ez így.

2018. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen város az, amiben munkát kéne találnom és mióta tart a kapcsolatunk. Mennyi ideje vagytok együtt, miért nem tud költözni?
2018. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
2,5 éve, a városok: Veszprém és Budapest.
2018. febr. 2. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!