Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől egy utolsó szemét lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől egy utolsó szemét lennék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég kezdtem el dolgozni. Okos vagyok, jó diplomám van, de tudom, hogy milyen nehéz állandóan küzdeni. Gyakorlatilag erről szólt eddig az életem. Megtetszettem az egyik a főnöknek és utána sorban jöttek a dolgok,ahogy az szokás. Jóllehet van felesége, nekem is van párom. Nem érzek semmit a főnököm iránt, de már most sokkal jobb helyzetben vagyok. Kapok plusz pénzt és néhány kiváltságom is van. Bemutatott pár fontosabb embernek is. Nem érzem áldozatnak részemről. Valahol érzem, hogy nem helyes. Az egyszerűbb utat választottam. De baj ez? Nem azért teszem, mert ne tudnék küzdeni, mert eddig is csak küzdöttem. Egyszerűen nem akarok többet harcolni, ha van jobb út.

24N


2018. febr. 1. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
A bűntudat szól belőled. Milyen jól teszi. Ezzel a barátodnak, és a feleségnek viszont nehéz utat választottál. Sok sikert a továbbiakban.
2018. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj ezzel? Semmi.
2018. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok,a párod szerintem biztos büszke rád :)
2018. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Semmi baj, csak talpnyaló lettél ami a küzdés ellentetes, erkölcstelen oldala.
2018. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Neked kell elszámolni a lelkiismereteddel. Mi innen könnyen ítélkezünk bárki felett. Èn nem ítéllek el, de tény, hogy nem túl etikus amit csinálsz.
2018. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Nincs azzal semmi gond, ha valaki a főnökkel kamatyol.

Na de a kedves barátoddal amúgy minek vagy együtt, ha csalod?


Ha ráadásul ezt csak a "könnyebb útért" csinálod, mert nincs kedved hajtani, és megmutatni, mit is tudsz, annyira okos azéert nem lehetsz..

Önellentmondás, de nem akarom lerombolni a kis illúziódat, mert fájni fog.

26N

2018. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Tehát egy önérdekű, csapodár qrva lettél aki több pénzért szopkodja a főnöke...

Az alap kérdésre válaszolva, igen az vagy a barátoddal szemben. Másrészt pedig ez ebben az országban teljesen megszokott.

2018. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók mondták. Bocsi kedves kérdező, de eláshatnád magad. Én inkább küzdenék életem végéig, de a lelkiismeretem maradjon tiszta.
2018. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És ha a főnököd rád un? Akkor kezdheted elölről, végül is megéri az az aprópénz.
2018. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, pont ma szidták az ilyen nőket és hopp, megjelenik egy.
2018. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!