Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem furcsa, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furcsa, ha valaki még mindig próbálkozik az exénél, annak ellenére, hogy a szakítás közös megegyezés alapján volt és azért, mert elhidegült?

Figyelt kérdés
1 éve szakítottunk másfél év után. A vége felé már nagyon nem is volt kapcsolat, alig tudtam hazajárni, ő nem jött le hozzám vagy inkább bulizni ment. Rájöttünk, hogy ez a kényelmesség (az, hogy tudom, hogy van egy párom akivel keveset vagyok, de néha lefekszek vele csak mert együtt vagyunk) nem működik. Én nekem ezalatt az 1 év alatt lett egy újabb kapcsolatom, az exemnek is volt itt ott alkalmi kapcsolata. Múlt héten lett vége a vizsgaidőszakomnak azóta írogat,keres telefonon. Eleinte érdeklődött a vizsgáim iránt, majd aztán a kapcsolatainkról beszéltünk majd aztán végig a barátomról tett fel kérdéseket, hozy ő mit csinál, hogyan bánik velem, jobb e az ágyban meg úgy bármiben mint ő. Már nagyon is zavar, hogy kb. félóránként írogat, meg olysn mintha újra összeakarna velem jönni, és ha kell le is jön hozzám. Míg együtt voltunk egyszer sem jött le hozzám. Már letiltottam több felületen de akkor meg a barátaimat zaklatja.
2018. febr. 4. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Féltékenység, kisebbségi komplexusa van. Ép eszű ember nem kérdezget ilyet, hogy jobb ez az ágyban vele mint vele volt. Mintha direkt kínozni akarná magát. Lehet nincs is túl még a szakításon, vagy érzelmileg függ tőled, megegyeztetek, de a valóság más, ráébredt, hogy tényleg elveszített...stb.

Az emberi érzések bonyolultak, próbáld meg kicsit nem a magad szemszögéből nézni a dolgokat, ez a szemlélet egyébként sokmindenben segíthet.

2018. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ovi.

Nem gyakoroltátok érzelmeiteket, majd nem kommunikáltok, csak zaklat, te meg letíltod. Ah akarjátok, de ez elég cuki. Olyan negatív cuki. :)

Ott el volt hidegülve. Most nincs. Miért hasonlítod össze az egy évvel ez előtti énjével?

2018. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem egyik napról a másikra szakítottunk. Ahogy elkerültem egyetemre még ott "minden jó volt", aztán ahogy kevesebbet tudtam hazajárni október végétől ő már nen is keresett. Nem érdeklődött irántam, nem reagált egyből az üzeneteimre. Amikor írtam neki, hogy ekkor meg akkor otthon tudok lenni akkor reagáltrá 2 szóban. Nem vagyok olyan akinek regényeket kell írni, de egy már "Alig várom, hogy velem legyél" vagy "Siess ahogy tudsz" jobban esett volna, mint egy "Oké gyere". Amikor együttlehettünk akkor meg ment a külvilágnak, hogy milyen strapabíró a kapcsolat, meg mennyire szeretjük egymást, és csak azt éreztem, hogy egy báb vagyok aki ide-oda ugrálhat a kényekedve szerint. Felvázoltam neki a problémámat, hogy ez így nekem nem jó és neki sem. Elmondta, zavarja, hogy ennyit vagyok távol, meghogy ennyit tanulok és akkor jutottunk dűlőre, hogy én ha ezt csinálom még 3 évig akkor nem éri meg egyikünknek sem.
2018. febr. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!