Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lépcsőházunkba költözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lépcsőházunkba költözött egy 50 év körüli házaspár akik imádják egymást. Nekem tetszik a férfi, én kapcsolatban vagyok egy férfivel de hónapokig hozzám sem ér. Szerintetek az a fért aki tetszik nekem az érzi ezt?

Figyelt kérdés
Egy két szól már szóltunk egymáshoz de mindig a feleségével jár mindenhová. A Facen ismerősök lettünk egymással meg a feleségével is, de nem merem közölni azt hogy mennyire tetszik nekem és szerelem első látásra. Ti mit gondoltok Ő ezeket érezheti e amiket én leírtam? Hogyan adhatnám a tudtára hogy milyen csinos vonzó, és hogy szerelmes lettem belé. Mivel nagyon szeretik egymást a feleségével nincs bátorságom elmondani mert, ha csalódnék az az életembe is kerülhetne. Egyszer felhívtak egy ebédre a férjnek a névnapjára és csak ámultam bámultam a gyönyörűen berendezett lakásuk miatt még ilyen gyönyörű lakást nem láttam. Sokat nem tudtam beszélni vele mert mint társaság beszélgettünk. Észrevettem azt hogy kedvelhet engemet mer sokszor rám nézett mosolygós arccal. Kérnék tippeket hogyan adjam a tudtára hogy mennyire tetszik nekem és hogy milyen szerelmes vagyok belé. Este amikor fürdök szinte csak rá gondolok és amikor simogatom magamat akkor mindig abba vagyok mintha Ő simogatna fürdetne engemet. Kinek mi a véleménye. Lehetne e ebből egy nagyon jó barátság amiből nagyon közeli kapcsolatunk alakulhatna ki? Én 39 éves vagyok a szerelmem 53 éves. Csak komoly felnőttektől várom a tanácsokat javaslatokat a fenti kis zűrös szomorú életemre, ami ebből az ismeretségből fakadt.
2018. febr. 4. 21:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Te nem a férfiba vagy szerelmes hanem az autóba meg a szépen berendezett lakásba csak annyira ostoba vagy 39 éves létedre hogy nem veszed észre.


Ha a férfi egy wartburggal járna és egy átlagosan berendezett lakása lenne még arra se méltatnád hogy köszönj neki a lépcsőházba.


Ja és egy 41 éves alkoholistával élsz együtt aki hónapok óta hozzád sem nyúlt.

Ez is téged jellemez.


38/F

2018. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj csak csendben. Téged már a saját párod se kíván. Szerinted kell ennek a férfinek egy lepukkant 39 éves, egy alkoholista csaja, aki csak beleülne a készbe? Bolond lenne lecserélni rád azt az asszonyt, aki mellett ilyen jó élete van. Szerinted ki rendezte be azt a szép lakást? Az asszony! Gondolom, az a tipikus ápolt, művelt, középkorú nő. Mellé se állhatsz.

Akkor se sok esélyed lenne, ha testben is 19 lennél. De így, hogy agyilag is ennyire le vagy maradva...hát ne is haragudj, de nem véletlen, hogy egy 41 éves alkoholista a párod. Ő illik hozzád. Azért is vagy vele.

A szomszéd valószínűleg csak megsértődne, ha nyíltan rámászol. De hogy nem alacsonyodik le addig, hogy hozzád nyúljon, az egészen biztos!

2018. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bantas nelkul irom, hogy szerintem te szimplan feltekeny vagy az ő kapcsolatukra és ezért idealizalod.... tetszik a lakása, kocsija, ahogy bánik a felesegevel, tetszik a kiegyensulyozott eletuk, ennyi.....Ne jusson eszedbe kozolni vele semmit, csak egy barati kapcsolatot tennel tonkre.
2018. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 mikeXxX ***** válasza:
A kérdés végéig teljesen azt hittem hogy kb 18 vagy komoly választ vársz mikor komolytalan vagy ? 38f
2018. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Persze hogy csak a rosszat látjátok bennem. Nekem is van lakásom ami 1/1 tulajdonban az enyém egészségügyben dolgozom évek óta, lakásom berendezett kocsim az nincsen. A páromat azért nem tehetem ki a tél közepén, legalább is nekem nincs szívem ehhez. Nekem nem a vagyon kell, az kellene aki igazán megtetszett nekem. Ma megtudtam, azt, hogy ahol kórházban dolgozóm ott dolgozik Ő is mint szülésznőgyógyász osztályvezető főorvosként de két hónapja mivel kb akkor is költöztek ide és akkor ment nyugdíjba a volt osztályvezető főorvos akinek a helyére kapott meg bízást. Minél hamarabb azon leszek hogy találkozhassam vele, és tudjak beszélni vele hogy mennyire imádom és szerelmes lettem belé. Innentől kezdve már egyszerű boldog lehet majd az életem ebben bízok.Tehát nekem nem a vagyona kell hanem csak Ő.Ha nem lenne márkás kocsija gyönyörű lakása, nyaralója akkor is nekem tetszene és minden elkövetnék hogy az enyém legyen örökre.
2018. febr. 5. 21:10
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Mondd meg nekem, mi a francnak írtad ki a kérdésed, ha úgyis hülyét csinálsz magadból és megalázkodsz egy életre?

Beteg vagy esküszöm 😂😂😂😂

2018. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt megjelöltem. Írd le, mikor sikerül vele beszélned, hogy mit mondott. :D :D
2018. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kamu. Olyan nincs, hogy egy helyen laktok, de nem tudod, hogy egy helyen dolgoztok, vagy hogy adott kórházban ki egy-egy osztály vezetője.
2018. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na, azóta együtt vagytok már? Sikeres volt a vallomás?
2018. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!