Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha HPV-vírushordozók lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha HPV-vírushordozók lennétek, akkor ezt mikor közölnétek a párotokkal egy új kapcsolatban? Kell-e ezt közölni? Nem fog-e menekülni tőlem?

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg, hogy a nőgyógyászaton HPV-t hordozó sejteket találtak nálam. Most ismerkedünk társkeresőn egy férfival és ha kiderülne, hogy megfertőződtem a volt férjemtől még két évvel ezelőtt, akkor lehet, hogy nem is foglalkozna velem. Mennyire nagy probléma ez és kell-e ezt egyáltalán közölni és ha igen, mikor? Én nyílt ember vagyok és őszinte, nem tudok hazudozni és úgyis kiderülne az igazság. Mit tennétek az én helyemben?

2018. febr. 5. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire súlyos? Attól is függ, ha kizárható a rák, akkor úgy tudom, hogy jól kezelhető. Különben meg gondolom nem most akartok egymásnak esni, tehát még nem jelent kockázatot. Én akkor szólnék, ha már van bizalom egymás felé, és nem csak felszínes az ismeretség.
2018. febr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nőgyógyászodat kérdezd meg, pontosabb, hasznosabb választ fog adni, mint itt az anonim felhasználók.
2018. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én majd akkor kezdenék társat keresni, ha már kikezeltek. A HPV ellen ugyanis az óvszer sem véd. De ha ismerkednél a pasival továbbra is, szex előtt mindenképp el kell mondani a pasinak(orál se legyen addig!).
2018. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezzel kezdeném az ismerkedést, ezt elég akkor ha már közelebb kerültetek.


Addig pedig turbózd az immunrendszered, én legyőztem a magas kockázatút is!

2018. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abbol indulj ki h hany pali szol elore egy nonek hasonlo esetben...! Lol
2018. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!