Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm rá ír minden nőre a környezetembe vagy akikkel ismerkedünk. Nagyon kellemetlenül érzem magam ez miatt. Gyakorlatilag zaklassa őket és olyan szövegekkel mint pl.: Ő az én barátom, jobb lesz ha békén hagyod mert megöllek stb...


A mostani barátnőm, szeretet volna közös képet feltenni de mondtam neki, hogy én ezt nem tartom jó ötletlen. Nem azért, mert nem szeretném. Ne értsetek félre, és ezt neki is elmondtam. Elmondtam, hogy milyen a volt barátnőm. És ha ő ezt meglássa zaklatni fogja...


Próbáltam már a volt barátnőmmel szépen beszélni, erényesen is odaszólni. De úgy látszik, nem változik semmi. Egy ideig nyugton marad majd megint belekezd. Napi szinten több leveleket kapok tőle, különböző fb profilról. Próbáltam már a szüleivel is beszélni..



2018. febr. 6. 15:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Feljelentés...?
2018. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem simán feljelentheted,meg is érdemli!
2018. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha sehogyan sem reagáltok, abba fogja hagyni. Csináljátok úgy, ahogy alapból csinálnátok és semmire ne reagáljatok sehogy, amit ír. Ha érzelmeket vált ki belőletek, akkor megerősítitek abban, amit csinál. Ha nem kap semmilyen visszajelzést, akkor abbahagyja.
2018. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Keresd meg és beszélj vele. Mondd el neki, hogy fogyatékosan viselkedik és ha nem hagyja abba, akkor feljelented. Nem csak erélyesen kell szólni, hanem beoltani.
2018. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"A mostani barátnőm, szeretet volna közös képet feltenni de mondtam neki, hogy én ezt nem tartom jó ötletlen."

Mondjuk ez baj. Ha nem oldjátok meg ezt a helyzetet, akkor örökre a volt barátnő árnyékában fogtok élni, és egyetlen közös képet sem tehettek ki.

Zaklatásért, fenyegetésért feljelentheted, kérhetsz távol tartási végzést is. Tudom, hogy a távol tartási önmagában még semmi, de ha még azután is zaklat, hogy ez megvan, több esélyed van ellene a bíróságon.

Egyébként mentális problémája lehet, szóval valószínűleg kényszer kezelésre kerülne.



22/N

2018. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Írj azoknak akiknek ilyen üzenetet küldött, hogy küldjenek már egy screenshot-ot a beszélgetésről. Amint ez megvan, és összegyűjtötted a bizonyítékot, akkor feljelented. Ha kiskorú akkor előbb azért a szüleinek mondd meg, hogy vagy megnevelik a gyereket vagy jön a feljelentés. És kérhetsz távoltartási végzést is.
2018. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Ismét egy érdekes kérdés, hogy ha letiltod Facebookon, mégis hogy a fenébe fér hozzá a képeidhez? Pláne a barátnőd képeihez, akinek nem is ismerőse?


Ja nincs letiltva és mindent publikusan posztoltok? Milyen váratlan fordulat...

2018. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ismerek egy not a kornyezettembe akivel hasonlo tortent. Sokaig a rendorseg nem gondolta komolyan. Csak hivasatiranyitas tortent. Azt hiszem felev utan vagy tobb torent meg az a lepes hogy tavoltartasi vegzest itelt a birossag. Termeszetesen nem irok es nem reagalok a leveleire.


7.

Levan tiltva de a fb mindig felhivja a figyelmem hogy levelem erkezett a keretlenek kozze. Teljesen mind1 hogy milyen formabban posztolunk. Nekem nem ismerosom es tiltva is van. Azt csinalja hogy bejelol egy kozosismerost. Igy hiaba posztolok az ismerosoknnek beallitassal. Ezt lassa akkor o is.


Lehet h rosszul tudom de azt hiszem ha ismerosoknnek posztolok. Akkor ismerosok es ismeroseim ismerosei is lassak. Nem?

2018. febr. 6. 16:11
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha valaki le van tiltva, akkor nem tud üzenetet küldeni (szürke a mező ahova írhatnál amúgy, bele se lehet kattintani), nem tudjátok megnézni egymás adatlapját, nem látjátok egymás posztjait, kb mintha nem létezne a másik profil...
2018. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg be lehet állitani ugy,hogy csak az ismerőseid lássák.Akkor nem látja az ismerősőd ismeröse...


Ha meg nem akk beszèlgess el vele szemèlyesen,ha ezután se akk jelents fel,ès kész.

2018. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!