Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ismét kívánjon a párom? Miért nem kíván?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok, párom szintén 22. 2 éve ismerkedtünk meg Debrecenben és 26.-án leszünk 2 évesek. Én voltam egyszer mással, de az csak néhány perc volt, így én úgy tekintem, hogy ő volt nekem az első, én pedig ténylegesen első voltam neki. A kedvemért kezdett el kb. 2 hónap után fogamzásgátlót szedni. Míg Debrecenben (debben) tanultam nagyon gyakran láttuk egymást, akkor is úgy volt már, hogy hetente 1 szex neki az ideális. Nekem is megfelelő volt, mert nagyon jó volt vele. Sokszor csináltuk úgy, hogy lefekvés előtt vagy alszunk kicsit és majd hajnalban a teló keltett minket és egymásnak estünk. Tavaly Szeptember óta kerültem el Szegedre 2-3 hetente tudunk együtt tölteni egy hétvégét. A szegedi albimban is csináltuk már, illetve nála és nálam otthon is. De az utóbbi pár hónapban úgy érzem már nem kíván. Korábban mondtam neki, hogy talán a fogamzásgátló az oka és inkább gumiznék akkor, de nem igazán figyelt rám. Szerintem nem hiszi, hogy az lehet a baj. Úgy veszem észre inkább őt az idő, ami zavarja. Hogy már 2 év elment az életéből, nagyon boldogok vagyunk és egymást érezzük az igazinak, de mikor kiejtem hogy 2 év sóhajt egyet. Én szeretném,ha jó lenne neki őszintén szeretem őt. Nem volt korábban se kezdeményező szex terén bár mondtam neki,hogy örülnék ha valamikor ő kezdeményezne. De úgy érzem arra várhatok, úgy érzem megunt engem szex terén, és hogy nem vagyok elég jó, hogy felizgassam már. 2 hete szegeden próbáltuk akkor nagyon sokáig előjátékoztunk és nagyon jó volt, mikor beléhatoltam nagyon jól esett neki és fantasztikus volt orál téren is. De egyszer csak kiszáradt és abba kellett hagynunk. Másnap próbáltuk még de fájt neki. Arra gondoltam mert kicsit meg volt fázva,és meg is lett neki, minket annyira nem szokott az zavarni. De 2 napja reggel próbálkoztam őt felizgatni este mondta hogy majd próbálkozhatok, simogattam kellemes volt neki, folytattam, de nem láttam a sikert is elfordultam. Később még próbálkoztam egyszer, de inkább zavarta már, mint élvezte volna. Kérdeztem, hogy nem kíván? És azt mondta hogy ha kívánna akkor már nem beszélgetnénk. Ez elég lélekbe taposás volt nekem, de legalább őszinte. Mondtam , hogy mindent megteszek majd, hogy újra kívánjon és felizgassam. 3 dologra gondolok. Vagy én nem vagyok ,már olyan jó, vagy megunt, vagy a fogamzásgátló ölte ki belőle a maradék libidót is. Mit tehetnék? Évfordulóra vacsorázni szeretném vinni vagy színházba.Illetve nem akarom említeni a szexet neki.

2017. nov. 12. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok egy nő èletèben èn is vagyok ìgy hogy sokszor nem kìvànom a pàrom vannak hetek is de attol szeretem ami a fontos ne eröltesd ha làtod hogy nincs kedve akkor hagyd de ha ez hossszù tàvon ìgy megy akkor a kapcsolatodnak annyi.
2017. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. nov. 12. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyakoroljátok érzelmeiteket.
2017. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ÉRZELMILEG kevés 2-3 hetente találkozni! Esetleg próbáltál vele beszélni,hogy mi az oka,hogy nem kíván??
2017. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem,de ő se tudja. Nagyon szeretjük egymást, és kibírjuk a 2-3 hetet is nagy nehezen. sokszor telefonálunk, és skypeolni is szoktunk.
2017. nov. 12. 19:19
 6/10 Carragher_x ***** válasza:
100%

Nagyjából belebolondulnék, ha így kéne szexelnem. Ebben az égvilágon semmi kölcsönösség sincs, az hogy néha napján kegyeskedik széttenni a lábát, az nem szex, csak élőmosdó használat.

S hogy a hosszú monológodra végül is egyszerűen válaszoljak: hazudtok saját magatoknak. Természetesen a csaj se nem boldog, se nem szerelmes, de legalább nem is kíván. Elköltöztél, ritkán látjátok egymást, tapasztalatlanok is vagytok, nyilván halott az egész un. "kapcsolat".

2017. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt most abból vontad le, hogy nem kíván, de én boldognak látom őt, úgy érzem szeret, igen belelehet kötni most hogy akkor szexelne velem, de nem csak azért vagyok vele. Úgy gondolom a nem erőltetés a megoldás és kikéne próbálni a fogamzásgátló abbahagyását. Különleges lány, egy az érdeklődésünk, hasonlítunk. Remélem minden jó lesz. Köszönök minden választ.
2017. nov. 12. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló egy nagy hülyeség, simán megölheti a libidót, plussz a menstruációs ciklus szinte napra pontos "szabályozásával" esetleges nőgyógyászati problémákról vonhatja el a figyelmet.

Amúgy pedig nagyon úgy tűnik, a barátnőddel való szexet csak te élvezed, ő már lehet, hogy máshol jár.

Beszéljetek egymással.

35/N

2017. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(


2-3 hetente egyszer találkozni valóban, meg hogy ilyen ritkán van szex.. Minden ilyen alkalommal egymásra is érzelmileg ráhangolódni, ugyanígy szex terén is rá kell.

Nem lehet könnyű.


Lehet az ok a fogamzásgátló is, de a fenti is, hogy picit eltávolodtatok egymástól..


Majd kiderül, mi lesz, beszéljetek róla majd.

2017. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megunt. Kalandozna. Olvass utána, fejelszd magad szexuális téren! Menjetek izgalams helyekre, lényeg, hogy ne legyél unalmas számára! Légy misztérikus, rejtélyes!


Ha nem válik be, akkor légy férfi, és engedd el. Ne kínozd magad.

2018. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!