Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfi miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfi miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Na röviden a sztori, van egy férfi, aki kollégám x helyen, de úgy hozta az élet, hogy óraadó lett ott, ahol én a mestert csinálom. Tehát egyszerre kollégám és tanárom.

Néha olyanokat mond, hogy nem hajthat rám, mert tanárom és nem illik, aztán azt, hogy ha nem lenne ilyen öreg tuti rám hajtana (ő 54, én 22). Aztán máskor olyan bunkó velem hogy sírni lenne kedvem úgy beolt. Közben én semmit nem csinálok vele, kávézok meg hülyéskedek, de mint bármelyik másik kollégámmal. Bent vagyok az óráin, nem telefonozok közben, abszolút megadom neki a tiszteletet (nem köszönök rá a többi diák előtt úgy hogy halika, de melóban igen stb). Szóval azt hiszem (hittem) hogy tudom kezelni a két külön státuszt.


Szóval az a kérdés hogy miért nem tud konstans normális vagy bunkó lenni (nem kell bókoljon csak lehessen hozzá két szót szólni) illetve miért kereső kifejezetten a társaságomat ha nem tud kezelni?



2018. febr. 8. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mit akarsz ettől a bácsitól? Komolyan? Egy gyerekes korosódó pasas, aki azért még a farkára húzna, pedig tudja, hogy nem kéne. Nekem visszajönne az ebédem, nemhogy még töprengjek ezen, pedig idősebb vagyok mint te...
2018. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Amikor a szív megbolondul című magyar szappanopera 1289. részének aktuális cselekmény leírását olvashatja a nagyérdemű. 😀
2018. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jó lenne megdugni, de látja, hogy nem helyes. De nem ez a baj, inkább ahogy beszél veled. Nem tisztel. Felejtős.
2018. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Tudod mikor foglalkoznék 54 éves férfivel. Fojj! Az apám lehetne.

Meg neked is!

Ez gusztustalan és beteges is szerintem.

És te még ezekben is gondolkodsz vele kapcsolatban?!

Én szóba sem állnék vele. Max. Jó reggelt- Viszlát.

Kár volt reggeli után ezt olvasnom. Gyomorforgató, sőt minden ilyen eset, ezek beteges dolgok, orvosi esetek.

2018. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
4-es vagyok. Nem rád értettem hogy beteges,hanem a bácsira. Mert hozzád képest bácsi.
2018. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
91%
Szivat. Itt csak annyi történik, hogy egy figyelemhiányos bácsi megnyalná a khm...friss suncit.
2018. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ácsika! Én nem akarok tőle semmit egy értelmes kollegiális viszonyon kívül = meg lehessen inni vele egy kávét, amíg kiérünk a megállóba lehessen hozzá 3 szót szólni, ha kimegy a boltba meg lehessen kérni hogy ugyan hozzon már egy kakaóscsigát stb. Ennyi. Nem nézek rá "úgy ", nem akarom, hogy megdugjon, annyit akarok, hogy mint kolléga a kollégával vagy mint ember az emberrel normálisan viselkedjen. De gondolom ez felejtős akkor.
2018. febr. 8. 12:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bejössz neki és szívesen lefektetne, csak tudja, hogy nem lehet és fog összejönni, aztán ilyen módon csapódik le benne.

Nagyon undorító még olvasni is. Már ott elküldtem volna a p-ba, amikor kéretlenül elkezdte ecsetelni, hogy nem hajthat rád.

Annyit kommunikálnék vele felületesen, amennyit muszáj a munka és a tanulás miatt, amúgy nagy ívben kerülném.

2018. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért ilyen kor fölött már van egy kis korral járó viselkedése is szerintem. Tudod mire gondolok?

Fiatal vagy .....szép is..... meg kívánt téged és azért ilyen bunkó kicsit mert nem tud megkapni.

Én idősebb vagyok mint te de mégsem anyira mint ő, férfi vagyok de nem tudnék ilyen lenni.

Kérdezd meg és mond neki azt hogy ez kellemetlen neked.

2018. febr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem felnőtt, és nem férfi.

Debil idióta 12 éves szintjén van.

2018. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!