Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal féléve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal féléve együtt vagyunk, találkozunk szinte mindennap és eddig mindig én fizettem szinte mindent. Ez ugye, hogy nem normális dolog?

Figyelt kérdés

Egy kávét, mindent mindig én fizetek mert ő is tudja , hogy nekem több pénzem van. Sőt még óvszert is vettem neki.

Elegem lett ebből , de mondta ,hogy ne legyek zsugori akinek több van az fizet.

De én most már semmit nem akarok adni neki. 20/L


2018. febr. 8. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
bunkó volt
2018. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán a dolog már ott kezdett volna fura lenni, h hordoztad oda a cuccaidat (kávéfőző...), amik majdhogynem egy alap felszerelésnek kell lennie valakinél, pláne ha szokott kávézni. Még itt sem volt fura a dolog? Akkor ne haragudj, de neked sincs több eszed, mert ezek után még minden számlát álltál. Már abban sem kételkedek, h esetleg a villanyt is felfizetted helyettük...

A másik dolog: Ha neked is kevés a pénzed, akkor miért kell eljárni kávézni, cukrászdába stb.?

2018. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sajnos neked van igazad. Ilyen férfi is létezik, de remélhetően kevés
2018. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Amit kapok zsebpénzt azt azért adják,hogy tudjak menni pizzázni stb.

A kávéfőzőnk volt egy új otthon, és a barátom pont akkor mondta,hogy rossz az övék én meg szívesen kölcsön adtam nekik, itthon megengedték.

2018. febr. 8. 17:38
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt jól tetted, rendes voltál!
2018. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szüleim a takarékoskodásra neveltek attól függetlenül, h adtak zsebpénzt. Mindig kiemelték, h spóroljak és ne költsem hülyeségekre. Persze sose szabták meg, h ha megkívánom a pizzát, akkor nem vehetek, de gondolom a te szüleid sem arra gondolnak, h a pénz valagára kell verni amint kapsz. Ergo: Minek kell havonta X mennyiségszer beülni kávézni, pizzázni, cukrászdába és akkor még vegyél neki dolgokat... Ez érthetetlen számomra, h ha engem eltartanak, akkor én miért "tartsak" el mást... De ez ugye a te dolgod! Az a bibi, h itt a szüleidre is gondolhatnál, akik DOLGOZNAK azért a pénzért, amit te a semmirekellő barátodra költesz!
2018. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Amit eddig vettem azt szívesen adtam a barátomnak.

De most már ennek vége,normálisan megbeszéltem vele . Annyira nem veszekedett velem, csak így meg úgy sajnálja stb.

Persze, hogy nem veszekedett mert kapott annyit amit más barátnő lehet nem ad neki.


Tanultam belőle , de nem sajnálom a kapcsolatot mert nagyon helyes fiú, de a belső emberi tulajdonságok a legfontosabb , úgyhogy ez a helyzet megtanított erre.

2018. febr. 8. 18:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Legalább levontál tanulságot, de ha valaki kivul belul szep, akkor sem kell az utolso centjeidet ra koltened.
2018. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!