Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor se elfogadható a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor se elfogadható a nők számára a három műszakos munkarend, ha a férfi sokat keres?

Figyelt kérdés
Szüleim egyik barátja nettó 400ezer felett keres így, gépésztechnikus (vidék, nem Bp). Ilyenkor is húznák a szájukat a nők, hogy fujproligyárimunkás?
2018. febr. 10. 15:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Akkor se.
2018. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Nokent keresek ennyit. Es ismerek noket, akik 3x ennyit. Ez europai mininalber. Nem sok.
2018. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
"Ilyenkor is húznák a szájukat a nők, hogy fujproligyárimunkás?" Milyen nők, drága? Az agyadban lévő nők? Én dolgoztam gyárban anno, két jó barátnőm is.
2018. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Edes Istenem, gyere le. Nem a gyari munkaval lenne bajom, hanem hogy ezt az eletet nem lehet sokaig elni egeszsegkarosodas nelkul es a csaladi eletnek (amit nagyon szeretnek) is a rovasara menne. Nehany no tud ehhez alkalmazkodni, en nem szeretnek.
2018. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké, vállalom: mi az a három műszakos munkarend?
2018. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem érdekel, mennyit keres, kamionsofőrrel (akik szintén marha jól meg vannak fizetve) sem állnék össze, mert minek, ha úgysem találkozunk soha. Ugyanez a három műszakos munkarenddel, minek játszunk kapcsolatosdit, ha nincs esélyünk a közös életre?
2018. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Én nettó 610-et keresek és egyáltalán nem érzem soknak, akkor a 400 miért számít annak?
2018. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Akkor sem, mert ha egy nővel nem foglalkozol, akkor véged van.
2018. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha ő is elfogadja az én munkarendem, akkor nincs vele baj.
2018. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Ez lényegében a másik oldalról is lehetne kérdés, ahogy látom..

Hiszen sokan elvből arra következtetnek, hogy 3 műszak mellett nem lehet kapcsolatot fentartani.


Én nő vagyok, havi 6 alkalommal 24 órás ügyeletet adok egy kórházban. Másik 4-5 alkalommal 12 órában vagyok bent, a fennmaradó napokon 8 órában. Mégis van jól működő párkapcsolatom. Pedig ő sem 8 órában dolgozik.


Apukám kislány koromban 3 műszakban dolgozott egy gyárban, később ő lett a főnök. Tökéletes apa, mindig ott volt mikor kellett és sosem szenvedtem hiányt. Anyukám meg úgy dolgozott/dolgozik mint én. (Azonos a munkánk). Mégis egészséges lelkű, tanult és sikeres felnőtt ember vált belőlem.


Szóval, aki gyárimunkást néz le, vagy bármilyen munkát lenéz az a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki.


Egyébként hiába van a hátam mögött több év tanulás, a gyári munkás barátnőm kétszer annyit keres 3 műszakban mint én, akinek a döntésein emberéletek múlnak.

Ennyit erről...


Kérdező! Előítéletes emberekkel nem kell szóba állni.

2018. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!