Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor se elfogadható a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor se elfogadható a nők számára a három műszakos munkarend, ha a férfi sokat keres?

Figyelt kérdés
Szüleim egyik barátja nettó 400ezer felett keres így, gépésztechnikus (vidék, nem Bp). Ilyenkor is húznák a szájukat a nők, hogy fujproligyárimunkás?
2018. febr. 10. 15:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
#10:Gondolom azért kérdezi, mert probléma, vagy tart ettől.
2018. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

De ettől felesleges tartani.

Akit ez élből zavar, az eleve nem kezd majd vele. Majd talál olyat, akit ez nem zavar.


Természetesen mindenkinek joga van eldönteni, hogy milyen párt választ magának. Elhiszem ha valaki úgy érzi nem tud annyi energiát belefektetni egy kapcsolatba, hogy előre tervezzen egy ennyire megszabott munkarendnél. Ahol nem szabad minden délután, és hétvége.

De ehhez nem kell gyárimunkásnak lenni. Hiszen számos hasonló munkarend van. Vendéglátós, buszsofőr, mentős, rendőr, sebész.. stb.

Arról nem is beszélve, hogy ezekben a munkakörökben számos váratlan helyzet adódik. Amikor be kell menni, vagy nem tud hazamenni a megbeszélt időpontban.

2018. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

Probaltam 3 muszakban dolgozoval...

SOHA TÕBBET!

Es nem erdekel, mennyit keres:-)

2018. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Én elfogadtam. Èvekig dolgoztunk mind a ketten több műszakban. Abszolùt összeegyeztethető a 3 műszakos munkarend a párkapcsolattal. Az biztos, hogy mind a két félnek türelmesnek, toleránsnak, rugalmasnak és ötletesnek kell lenni.
2018. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől is függ, mert egyrészt van, aki tudja tolerálni, főleg az, aki szintén sokat dolgozik, mésrészt alulbecsüli magát, mert azt hiszi jobbat nem kap. Na meg sok más tényezője is lehet. Ha egy nő szerelmes beléd, akkor mindig veled lesz, akármit csinálsz vele.
2018. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szép dolog, ha az ember sokat dolgozik a boldogulásáért, de a 400e nettó egyáltalán nem olyan sok, amiért megéri női oldalról elviselni, hogy a párod sosem látod. Rengetegen megkeresik ezt pesti irodákban 8 órában, amiből dolgoznak nettó 5-öt, és közben még telefonon is elérhetőek maradnak.
2018. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De mi ez a hülyeség, hogy SOSEM látod a párod, ha 3 műszakban dolgozik? Ugyanúgy 8 óra a munkaidő, és vannak szabadnapok. Nem feltétlenül hétvégére esik, de ugyanúgy vannak szabadnapok, mint minden más munkahelyen. Ez egy teljesen felesleges dráma.
2018. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17: nem az, hogy SOSEM látod, de többségében csak futólag találkoztok, mondjuk amikor este hazaérsz a munkából, ő meg pont indul, vagy fordítva ugyanez reggel. És oké, hogy van szabadnapja, mondjuk szerdán, sokra megy vele a kapcsolatotok ha te közben dolgozol és ugyanúgy nem tudtok elmenni kirándulni vagy közös programra. Nem beszélve arról, hogy ez fizikailag és szellemileg is iszonyat megterhelő, az ember bioritmusa nem erre van kitalálva hogy össze-vissza aludjon/legyen ébren, szóval ha netalán az a szerencsés helyzet előáll, hogy pont egy időben van szabadnapotok, akkor is ő a fél napot átalussza, a másik felén meg szeretne pihenni, mert egyébként a következő nap ugyanúgy mennie kell 24 órázni. Ez így nem párkapcsolat, amit ezzel a munkarenddel lehet művelni, ez legfeljebb dugópajtiság vagy egymás melletti vegetálás. És ez még a jobbik eset, amikor már együtt éltek, az ismerkedési szakaszban, amíg csak randiztok meg ismerkedtek, ez még rosszabb, sokkal nehezebb így kialakítani egy normális párkapcsolatot.


És nem arról van szó, hogy lenézném a gyári munkát vagy bármi, tisztában vagyok vele hogy vidéken nagyon sokaknak ez az egyetlen lehetősége normális megélhetésre, az meg nem opció hogy a világon mindenki Budapestre költözzön (meg is állna a gazdaság a gyári munkások nélkül, megjegyzem), csak annyiról van szó, hogy sokkal nehezebb egy embert megismerni és megszeretni, majd tényleges párkapcsolatot és családi életet fenntartani vele, minőségi idő hiányában, ha három műszakban tolja. Ezt legfeljebb akkor tudom elképzelni, ha a másik fél is hasonló munkarendben dolgozik, nem irodában a klasszikus hétfőtől-péntekig 8-tól 5-ig változatot.

2018. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Itt a hétvége mindig szabad, és elvileg egy CNC gépkezelőnek nagyjából annyi a munkája, hogy pár óránként beprogramozza a gépet, a többi időben alszik, telefonozik stb. Már ha igaz, amit ez az illető mesél, de nyilván nem minden hasonló munkahelyen ez a helyzet.

Egyébként nőként írtam ki a kérdést, tetszik az említett férfi, csak sajnos nem az én korosztályom. Nekem lesz diplomám, ha minden jól megy, de szerintem itt vidéken a felét nem fogom keresni vele, mint ő. Csak érdekelt, mit gondolnak a nők, mert amikor az ápolónő barátnőmnek említettem ezt, az volt a reakció, hogy "fuj gyári munkás".

2018. febr. 11. 13:25
 20/20 anonim ***** válasza:

A baratnod jo nagy bunko. :D Mi erveltunk, a baratnod csak fujjogni tud.

Szuleid baratja... Hat tenyleg nem egy korosztaly vagytok. En azt ajanlom jol gondold meg, mert egy nehezseg is epp eleg, nem kell oket halmozni.

2018. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!