Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire van ekkora önbizalma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire van ekkora önbizalma a legtöbb nőnek?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés, hogy írják le az oldalon válaszolgató nők/lányok, hogy néznek ki. 20-ból 19-en azt válaszolták, hogy ők kifejezetten szépek, de legalábbis elég csinosak, és nagyon tetszenek a férfiaknak. Mióta az a szépség fokmérője, hogy hány "férfi" dugná meg őket, kizárólag azért, mert nőneműek? Ez alapján én is szépnek számítok, csak amikor felnézek pl. Instagramra, mégse érzem úgy.

Hol vannak az önbizalomhiányosak, testképzavarosak, akikből elvileg olyan sok van? Minden itteni nőnemű tényleg minimum így néz ki, a gyik a 10/10-es csajok gyűjtőhelye?

[link]


(Egyébként nekem nem fáj, ha valaki elégedett magával, de az egészséges önkritika hiánya az emberekben a való életben is felb*sz.)


2018. febr. 10. 19:46
1 2
 11/19 Lazy Lover ***** válasza:
0%
a pancser luzerek felnyomták....
2018. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

A szóbanforgó kérdésnél senki sem írta, hogy 10/10, tehát te vagy hülye, amiért nem tudsz olvasni, csak te értelmezted úgy, hogy szépnek lenni 10/10-et jelent. Ez olyan mintha lehurrognálak, hogy nem vagy egy Brad Pitt, hogy képzeled hogy van önbizalmad és csajozni mersz? Eléggé fogalmi zavaraid vannak.

Nem tudom hol élsz, de sok helyen 7-8 is szép, 9-10 inkább gyönyörű kategória, 5-6 meg átlagos. Tehát nem biztos, hogy a lányok önkritikájával van a baj, hanem a te megítéléseddel, meg az isten-komplexusoddal, mert úgy gondolod, hogy te döntöd el, hogy szép-e valaki, se nem mi, se nem a környezetünk visszaigazolásai, hanem te egyedül, mert egy nárcisztikus barom vagy:))

2018. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek más tetszik,más a szép. Pl: a lány akit linkeltél szerintem nem szép.Én nem látom őt 10/10-nek.(10/5-6) Instagramon meg mindenki többnek mutatja magát mint ami.1000 képből kiválasztják a legjobbat vagy elmennek profi fotoshoz.Van ismerösöm aki a képeken szép, vékony a valóságban meg 'lófejű' duci és narancsbőrös.Beállított képek amik nem tükrözik a valóságot.
2018. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, ebben az a vicces, hogy nekem például egész kövér (90-92 kg) gyerek -és tinikoromban volt önbizalmam. Senki nem mondta, hogy szép vagyok, a kövér srác, aki tetszett, egy vékony szőke lány után csorgatta a nyálát.


De szerettek, mert kedves voltam, okos, és jó humorom volt. És tudod, hogy mit kaptam akkor azoktól, akik amúgy nem ismertek, csak látták, hogy nem bújok el a sarokba a külsőm miatt? Hogy ennek MIRE FEL van önbizalma, hát hogy néz ki?


Mert egyetértek abban, hogy az önbizalomnak a külső egy kis része kell, hogy legyen, messze nem az egész. Arra büszke vagyok, hogy leadtam majdnem 40 kilót, de nem a testemre vagyok büszke, hanem a kitartásomra. És tudom jól, hogy a külső múló dolog. Arra építeni önbizalmat ostoba dolog.


Itt az a baj, hogy az önbizalmat a többség CSAK a külsővel köti össze.

2018. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Azért mások véleményével jönnek, mert ha a sajátjukkal jönnének, akkor már az lenne a bajod, hogy milyen beképzeltek, másoktól kellene visszaigazolást kérjenek, blablabla. Abból kikell hogy ábrándítsalak, hogy nem te vagy a kivételezett személy, aki az összes férfi nevében meg kellene mondja, hogy ki szép. A 20 kérdésből senki sem válaszolta, hogy "kifejezetten szép", max. annyit szószerint hogy "átlagosan szép"(sajnálom, ha annyira nehezedre esik az olvasás hogy legalább pontosítani nem tudsz, csak fröcsögsz indulatosan valamiről, amit beleképzeltél a válaszokba), azzal nem nem tudom mi bajod, hogy leírták, hogy tetszenek a férfiaknakxD azok a beképzelt önminősítések, amikről te itt álmodozol, egy válaszban sem szerepeltek, sokan a hibájukról is írtak, tehát nem értem, hogy milyen önkritika hiányon vinnyogsz. Kritikán aluli a szövegértésed.
2018. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11%

A fiúk szét kamuzzák a fejüket minden nőnek hogy mennyire gyönyörűek, csak azért hogy hátha meg tudják őket húzni. A nők meg ezt eszik is ezerrel, és napi 10 üzenetet kapnak mert üríteni akarnak beléjük a lúzerek, nem csoda ha ezek után annyira szépnek érzik magukat.


Aki önbizalomhiányos, az szívesen kapaszkodik ilyenekbe hogy felhúzzák a saját egójukat.

2018. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Azért van önbizalmam, mert felépítettem magamnak. Régen nem volt szinte semmi önbizalmam, pedig sorozatosan tapadtak rám a férfiak, csak a 90%-át emberszámba sem lehet venni. Semmit nem tettek hozzá az önbizalmamhoz.

Az tett, hogy minden téren kihozom magamból a maximumot, a saját elvárásaimnak próbálok megfelelni, és teljesítem az újabb és újabb céljaimat. Külső és belső terén egyaránt. Rengeteg munka van abban, ahogy kinézek és abban is, amit elértem.

5 éve van párom is, aki fiatalabb nálam, és évről évre egyre jobb pasi ő is, simán megkaphatna rengeteg 18-20 éves csitrit, de a világ legjobb érzése az, hogy olyan formában vagyok, hogy labdába sem rúghatnak mellettem semmilyen téren. :D

Az pedig a legkevésbé sem érdekel, hogy hányan akarnak megdugni, ebből csak az ostoba nők tudnak építkezni.

2018. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Aha, szóval. A nőnek legyen önbizalma, és ne legyen testképzavara, mert az tetszik a férfiaknak, mert elfogadja magát, de ki ne merje jelenteni, hogy szép. Kép nélkül ír ide magáról. Először is tök mindegy, hogy hazudik e, az ő dolga. Màsodszor nem értem, hogy ha nem beképzelt, de tudja, hogy jól néz ki, vagy jobban, mint az àtlag, akkor minek kell leszólni? Gondolom van otthon tükör, csak tudja, hogy nem ronda. Én példàul az vagyok, mégse változtatnék a fejemen. Most zacskóba jàrjak, mert átlag alatti képem van? Az önbizalom belülről is jöhet, és egy nem gyönyörű làny vagy férfi is elfogadhatja magát olyannak, amilyen, ha ismeri az előnyös belső tulajdonságait. Ettől nem lesz nagyképű. Az se jobb amikor a csinosabb emberek vinnyognak, hogy de rondának látják magukat. Vagy a tényleg csúnyák sajnálják magukat folyamatosan. Az önbizalom amíg nem eltúlzott, egyàltalàn nem hátrányos tulajdonság.
2018. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Én is írtam ahhoz a kérdéshez, írtam hogy szép arcom van, de az alakom nem az igazi. Leírtam az előnyömet, hátrányomat egyaránt. Nem érzem, hogy beképzelt lennék. Egyébként meg a szépség szubjektív.
2018. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!