Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves létemre a harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves létemre a harmincas nők vonzanak?

Figyelt kérdés

Igen, azok vonzanak. 25 éves vagyok.

Nem annyira érdekelnek az instán lévő feszes arcbőrrel, tökéletesnek fényképezett testtel rendelkező 20 -as lányok..

30 -asokhoz nagyon vonzódom. Inkább egy 30 -as, mint egy minden tekintetben sima bőrű test. Félre ne értsen senki, fiatalokhoz is vonzódom, itt csak arról van szó, hogy INKÁBB. Imádom a 30 -as nőket, szórakozóhelyen is ezt a korosztályt célzom meg :) Hol tudnék ismerkedni velük? Szórakozóhelyeken volt már hogy leszólítottam pár 30 -as nőt, és általában nem volt ellenemre senki, és még beszélgetni is tudnak, eddigi tapasztalatom szerint szófosós mind, nem olyanok, hogy alig tudok belőlük választ kihúzni. Így én is gyorsan oldódom, és rögtön megy egymás szórakoztatása, megy az ismerkedés. De ezek a szórakozóhelyes ismeretségek csak reggelig szoktak tartani, feltéve ha sikerülne megjegyezni a neveket másnapi ébredésig :)


2018. febr. 11. 22:58
 1/6 anonim válasza:

Nem is értelek, hát tudod a kérdésre a választ mégis megkérdezed?

Persze, hogy egyszerűbb velük beszélgetni ők is nyomják az instagramot, de legalább olyan korban nőttek fel ahol még nem telefonon beszélgettünk.


de a kérdésre is válaszolva, igazából bárhol leszólíthatod őket, tinderen is ismertem már meg 30-ast, fesztivál, pesten vannak szórakozóhelyek ahol van 1-2 MILF (brklyn,más egyéb helyek)

A telefonszámukat meg ne felejtsd elkérni mellé írod a nevét és nem kell reggel azon parázz hogy hívják. 23/F

2018. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha ismerkedsz,csereljetek elerhetoseget.

Attol meg lehet valaki feszes es ranctalan ,azert ,mert 30-as. Tudod lehet am extrem sportokat is uzni es dogos maradni.

34/N

2018. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a feszes bőr.. max. téged...
2018. febr. 11. 23:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nincs ezzel gond. Én is jobban eltudok beszélgetni egy idősebb nővel, sokkal jobb társaságot nyújtanak.
2018. febr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is sok huszoneves talal meg. Nagyon sokan vannak, akiknek a töluk joval idösebb nö jön be.
2018. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy sokkal nőiesebbek, erősebb a tartásuk és kisugárzásuk, tudatában vannak a nőiességüknek, legalábbis akiket ismerek.
2018. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!