Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány és egy 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány és egy 31 éves férfi barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy 19 évest mégis mi viszi rá, hogy egy lassan családossal legyen?
2018. febr. 12. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%

Biztos élvezte..

Nálam jól működött,sajnos vége lett..37f

2018. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Mi az a barátság extrákkal? Ez nem csak egy film volt? Ilyen a való életben nincs.
2018. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

az odafigyelés, a férfiasság és a figyelemmel körülvevés :) Ennyi.

Nekem is volt, nagyon jó volt.

41/F

2018. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Ja barátság extrákkal. Nem... dugtak / dugnak minden féle elköteleződés és felelősség nélkül. Aztán majd vége lesz valamelyik pl szerelmes lesz, stb....és jön a szokásos koppanás.
2018. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszi kikerül a fuckzone-ból.

Általában a szerelem és az alacsony önbecsülés keveréke, ami miatt beéri az apró figyelem és szeretetmorzsákkal.

Viszont veszèlyes korban van, tapasztalata alig, rátörhet a kapunyitási pánik, amit az aljasabbja pár elfelejtett tablettával orvosol.

Hiszek a barátság extrákkal "kapcsolatban", két, nagyjából egyenlő szinten álló féllel.

Volt is egy fél éves nekem, hét év házasság, ebből az utolsó három évben a szexuális életünk népmesés volt (hol volt, hol nem volt) és az üveghegy tetejére csak az exem jutott fel.

Szétköltözés után futottam össze egy régi barátommal koncerten, és nem jutottam haza :)

Utána rendszeresítettük, hogy amíg a gyerekek láthatáson vannak, addig rendberakta a hormonjaimat.

Végül haverom kezdett komolyabbra vágyni, nem velem, hanem úgy általában, szóval vége lett.

2018. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
sztem cool
2018. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Mi az a lassan családos? :D
2018. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy 31 éves mégis mi viszi rá, hogy egy éppen nagykorúval legyen?


Fordítva is meglehetne kérdezni.


Ezt pedig ők maguk tudnák megválaszolni.


Talán izgalmasnak tartja a 19 éves az idősebb korosztályt, érdekli szexuálisan az illető. Illetve fordítva.


Mit jelent, hogy lassan családossal? Családja lesz? Vagy csak a "korban" van?

2018. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Lassan családos

- nem mindenki akar gyereket, feleséget, férjet


Lány szempontjából

- gondolom izgalmas, imponáló, hogy egy idősebb férfi felfigyel rá,

- gondolhatja, hogy tapasztaltabb, többet tud az ágyban

- lehet anyagi haszonszerzés is a cél (nem pénz cserél gazdát alapon, de utazás, ajándékok formájában, stb.)


Férfi szempontjából:

- szintén imponáló a fiatalabb lány meghódítása

- könnyebbnek hiszi az esetet, kevesebb elvárás a lány esetleges tapasztalatlansága miatt

- nem akar komolyabb kapcsolatot, és attól tart, a vele hasonló korú nők már azt szeretnének

- önbizalomhiány miatt szereti, ha felnéznek rá, csodálják (ami egy fiatalabb esetében könnyebben előfordulhat)


Meg még sok egyéb oka is lehet, most csak felsoroltam a legevidensebbeket.

2018. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

9 nagyon jól leírja, de ami furcsa, hogy mennyi lepontozás van. Gondolom nem azt olvasod amit olvasni szeretnél (a kis qrva, fúújj és hasonlók)


Én 32 éves pasi vagyok (bár házas meg gyerek, de most abból indulnék ki, hogy mondjuk hirtelen szingli lennék), szóval ha csakis kizárólag szex és semmi más, akkor szívesen kipróbálnám a 19 évessel, mert izgalmas, más, új, és a tudat, hogy nekem ő túl fiatal lenne igazi kapcsolatnak valahogy megfűszerezi a dolgot.

Gondolom, hogy a 19 évesnek is nagyon nagyon imponálna, hogy nem a korabeli, hanem érett, felnőtt pasi hajt rá, és kicsit megízleli milyen a felnőtt élet (ahol nem szülők diktálnak, ahol nem kell forintokat számolni, ahol ha akarod, akkor elutazol 3 hétre Ázsiába nyaralni) és még a szex is jó.

2018. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!