Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miert van? Ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miert van? Ti hogy vagytok az internetes tarskeresessel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, miert van az hogy elobben nagyon jolmegy az ismerkedes. Viszont az interneten mar kevesbe. Szinte alig kapok valaszt...

2018. febr. 3. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Kerüld az interneten való ismerkedést. Pöcegödör az egész.
2018. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Társkeresőkön ha levelet írsz, nagyon frappánsnak kell lenni, kitűnni a rengeteg levél közül, mert egy nő egy nap alatt több tucat levelet kap, így nagyon fel kell kelteni az érdeklődést a visszaíráshoz. Ellenben élőben azonnali visszajelzést kapsz: akinél látod, hogy rád sem hederít, azzal nyilvánvalóan nem is próbálkozol, ezért magasabb a siker-arány.


31/N

2018. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok akkor kreatívabb leveleket írni.:) Hát, igazából az sem a legjobb hogy én távol lakom mindentől. És kicsit távot állítok be így kevesebb a választás is. Tinderen szinte semmi... Pedig már legalább 1 hete úgy húzom őket jobbra hogy oda sem figyelek...😂
2018. febr. 3. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Társkeresőn ha nem teljesen tökéletes a külsőd, soha egyetlen nő sem fogja még csak elolvasni sem, amit írsz nekik.
2018. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert egy f**os!


Volt amikor próbálkoztam neten., nem jött össze semmi, és aztán hallottam ismerőseimtől is, hogy a neten a képeken teljesen máshogy festek mint élőben, élőben 100x jobban nézek ki mint képeken.

De már láttam így nőket is, akik képeken rosszul festettek élőben meg teljesen jól néztek ki.

2018. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lélektelen húspiac jellege van szerintem.
2018. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Interneten ismertem meg a páromat két éve. :)


Egy éve összeköltöztünk :D

2018. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!