Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány és egy 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány és egy 31 éves férfi barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy 19 évest mégis mi viszi rá, hogy egy lassan családossal legyen?
2018. febr. 12. 09:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

1.nem pontoztam senkit, nem szokásom se le, se felpontozni senkit, annaj vagy nagyon jónak vagy nagyon rossznak kell lennie.

2.egy barátnőmről írtam ezt a kérdést. Már korábban is tetszett neki az a férfi, de azt hittem, hogy ilyen tinibadarság. Aztán a napokban mondta el, hogy csak néha szexeltek érzelmek nélkül (amúgy jó barátok voltak korábban, most még jobb barátok-poén akart lenni) és azt vette észre, hogy kezd tetszeni neki, hogy valakivel együtt lehet, meg a férfi is mintha többet érezne iránta. Amúgynem pénzes, világjáró utak, ékszerek nincsenek, megállapodtak abban, hogy nincs semmi ajándék.

3 köszönöm a válaszokat

2018. febr. 12. 14:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem kortól függ, ki mennyire jó az ágyban, de feltehetőleg egy idősebb férfi tapasztaltabb. Emiatt.
2018. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Majd 2 évig voltam együtt az exemmel, köztünk 13 év korkülönbség van.

Ő még egyetemre járt amikor megismerkedtünk, nekem pedig saját vállalkozásom volt. Nem gondolom, hogy egy percig is ki akart volna használni, hihetetlenül intenzív 2 évet töltöttünk együtt, nagyon jó partner volt, 2 évig gyakorlatilag minden nap együtt voltunk. Aztán sajnos megismerkedett egy másik férfival akit ráadásul én mutattam be neki (az egyik ügyfelem fiáról van szó) és amikor este arra értem haza hogy összepakolt már tudtam hogy vége. Amikor megláttam sírva fakadtam(nem vagyok rá büszke), szeretett volna még kicsit beszélgetni de kértem hogy menjen el, később küldött egy levelet. Az első este nagyon szar volt, de szerencsére elég hamar el tudtam engedni, de nagyon nehéz volt utána megfelelő partnert találni. Nincs egy éve hogy összefutottunk egy plázában, gyönyörű kislánya született, és elvált. A szívem szakadt meg amikor megláttam őket sétálni, de gyorsan elhessegettem a gondolataimat, mert a mostani párom nem ezt érdemli. Amikor hazamentem elmondtam a páromnak kivel találkoztam, látta rajtam hogy nyugtalan vagyok.

2018. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Ebből még gond lesz...
2018. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Erre egyszerű a válasz: a kíváncsiság.
2018. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"csak néha szexeltek érzelmek nélkül (amúgy jó barátok voltak korábban, most még jobb barátok-poén akart lenni) és azt vette észre, hogy kezd tetszeni neki, hogy valakivel együtt lehet, meg a férfi is mintha többet érezne iránta"


Ez a fordulat teljesen váratlanul ért. Ja nem. :D

2018. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!