Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm a telefonjában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm a telefonjában találtam még régi képeket az exéről, közös képeket. most ezen pörög az agyam?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, az előző barátjával meg együtt volt 3 évig, picit ez is zavar.

nem tudom, hogy megfelelek-e neki? vagy sem?

szeretjük egymást, de lehet feleslegesen agyalok ezen



2018. febr. 12. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem indenki töri az ex képeit, főleg ha azon ugy érzi jól néz ki.
2018. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Akinek jokepu exe volt azt nyilvan nem torli ki.
2018. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a múlt az múlt,az is egy emlék,nem biztos,hogy bármi jelentőssége van. Az élete része,nem törölheted ki, gondolom neked is vannak exeid akikre azért visszaemlékszel. De ha zavar akkor beszéld meg vele.

Bocsi,de engem inkább az aggaszt,hogy kutakodtál a telefonjába?

És ha igen miért? Talán adott erre okot?

2018. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen rágódsz, most veled van az a lényeg. Ha nem felelnél meg neki, akkor már kirakott volna. És lehet te több leszel mint 3 év.


Bár én a telefonban kutatásért szakítanék akármekkora is a szerelem...

N

2018. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kutakodtam, közösen nézegettük a képeit, és ő kiment wc-re amíg megengedte hogy én tovább nézzem a képeket
2018. febr. 12. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem akkor jelezted neki, mikor visszajött a mosdóból, hogy téged ez azért zavar, rossz érzéssel tölt el? Kommunikáció! Őszintén, nyíltan.
2018. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
félek, hogy kiakadna
2018. febr. 13. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah hogy papucs vagy.. az mass.. majd ha vissza megy az exhez mint az esetek 90 % ha mar te szakitottad el tole .. akkor majd nezhetst!
2018. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!