Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeség lenne ezt csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség lenne ezt csinálni?

Figyelt kérdés

az van hogy 14éves lány vagyok és hát egy éve nagyon megtettszett egy lány...összebarátkoztam vele és teljesen oda voltam érte.mindig csak rá vártam msnen,mindig néztem a folyosón hogy mit csinál stb.azt hittem hogy csak vonzalom,semmi komoly és arra gondoltam majd csak el múlik.de ma már ott tartok hogy megőrülök nélküle.csomót veszekszünk mert egyszerűen ideges vagyok ha vele beszélek és mindig hülyeségeket mondok neki.nagyon megfogott a egész személyisége.ilyet még sosem éreztem senki iránt sem.és most is nagyon összevesztünk de úgy,hogy megmondtam neki hogy mostantól ne beszéljünk.mintha nem is ismernénk egymást.és akkor nem fogunk annyit veszekedni.és azt hittem hogy ez így megoldás.de rájöttem hogy én nem bírom ki nélküle.minden perceben sírnék nélküle.egyszerűen nem tudok nélküle élni.de ezt így nem tudom neki megmondani.és jövőre elmegy a sulinkból.és arra gondoltam hogy évzáró estélyén mikor már nyáron nem is nagyon találkozunk max táborban de az is csak később lesz.szóval arra gondoltam hogy este átsétálok hozzá,mert elég közel lakom hozzá,és se szó se beszéd megcsókolom és eljövök.abból szerintem rá fog jönni mit érzek és lesz ideje átgondolni mindent a nyáron.addig meg boldog leszek egy csókjáért.

bocsi a hosszú szövegért.nagyon nagy hülyeség lenne ez?:S:(


2010. jún. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen az. Ő se tudná igazából hová tenni.
2010. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na, szóval végig olvastam...


Hát a csók elég romantikus, de hidd el, hogy csak ártasz magadnak vele. Ha megcsókolod, akkor nem fogsz megnyugodni egész nyáron, csak jobban fog hiányozni. Miért nem hívod el vhova?


15/f

2010. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az. Honnan tudod, hogy ő úgy vonzódik hozzád ahogy te ő hozzá? Meg szerintem lány létedre inkább a pasikhoz kéne vonzódnod. Gondolj bele abba, hogy ha ezt megteszed és ő a másik nemhez vonzódik elfogja mondani te a saját nemedhez.Ez neki nem lenne ciki, de neked igen.

A te döntésed és a te életed.

2010. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ő nem a lányokhoz vonzódik, akkor ezért a csókért joggal fog nagyon megharagudni. Még az is lehet, hogy ez lenne az első csókja (ezt persze te jobban tudhatod). Ha tényleg szereted, ne úgy támadd le, hogy esélye se legyen eldönteni, akarja-e az intim közelségedet!


Amit írtál, mind arról szól, hogy te veszekszel vele idegességedben, te eldöntöd, hogy ne beszéljetek többet, neked hiányzik, te nem tudsz élni nélküle, te boldog lennél egész nyáron egyetlen csókjától. Végig nem veszed figyelembe, hogy őneki mi a fontos és mi a jó.


Szóval igen, szerintem nagy hülyeség lenne.

2010. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen. Engedd szabadjára az érzéseidet. Valld be neki, mit érzel. Csak az a fontos, hogy boldog legyél!!! De ha eltitkolod az érzéseid, soha nem leszel az! Ne várd meg, míg késő lesz! Vallj be mindent és legyél végtelenül boldog!!!!
2010. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem 14 évesen, nyugi..még... ki tudja mit tartogat az élet... egyébként, hülyeség lenne.
2010. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!