Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor kezdett nőni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor kezdett nőni a szőr a puncitokon, és mikor kezdtétek el borotválni?

Figyelt kérdés
A miért kezdtétek el borotválni, csak magatok miatt, vagy hallottátok valakitől (pl. idősebb lányoktól), hogy borotválni kell? Esetleg kerültetek kellemetlen helyzetbe, mert nem volt leborotválva (pl. más lányok előtt öltözőbe, kollégiumba, vagy esetleg fiú előtt)?
2010. jún. 7. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Olyan 13 évesen,és mikor észrevettem,hogy kilóg a tangabugyiból,azonnal megszűntettem borotvával,noha még elég hiányosan nőtt akkor!Szóval még ki se nőtt rendesen,már leborotváltam,egyszerűen undorodtam tőle...aztán 15 évesen átálltam az epilátorra,mert nem akartam,hogy továbberősödjön a szőr.23n
2010. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
23n: ja és egyik lány osztáyltársam is meglátta,h kilóg a tangából,és kicsúfolt..talán ezért is szedtem le azonnal,és azóta van ez a szőrfóbiám,hogy azóta is a maximum az 2 mm-volt amire megnőtt,és nem bírom,ha a pasik ott lent szőrösek:S:S
2010. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

11 eves voltam, mikor el kezdett noni, le is borotvaltam, de eloszor csak kiserletezes celjabol, kivancsi voltam.:) 14 eves koromig hebe-hoba leborotvaltam teljesen, 14 eves korom utan sose hagytam, hogy megnojon, max 2-3 mm.


11:29 Nem faj az epilalas ott? Nem gyullad be?

2010. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
én már nem is emlékszem mikor kezdett el nőni,már rég voolt :) bikinivonalat borotváltam, a többi szőrt meg lenyirtam... 16 éves korom óta borotválom teljesen...
2010. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok 26 éves, de imádom a szőrös puncis lányokat, szinte csak az olyan lányokat keresem!!! Sokkal szexibb, mint a csupasz!!! Szívesen lennék olyan lánnyal :)))
2015. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, ha egy nő borotválja.

14 évesen már elég szőrösnek találtam magamat, hogy borotválkozzak. Lekaptam az egészet, azóta is csinálom rendszeresen.

Teljes mértékben egyéni döntésem alapján, jobb érzés volt bozont nélkül.

28/Nő

2016. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16-os válaszoló!


Lehet, hogy jobb "bozont" nélkül, de azért szexibb egy legalább valamennyire szőrös... Arra nem gondolsz, hogy 100-ból 95 csajnak teljesen csupasz, és azért az már eléggé unalmas? :)

2016. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tegyük fel szeretem a csokoládét. Mindenki a környezetemben szereti. Most ezért meg kéne változzon az ízésem?
2016. nov. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!