Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, ha egy nagyon szép lánynak még huszonévesen sem volt barátja?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Mint bármilyen más, kevésbé szép lánynál. A külső egy a sok tulajdonság közül, semmit sem mondd el az emberről.
2018. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Mert nagyon válogatós, senki sem elég jóképű neki.

Mert elviselhetetlen a személyisége.

Mert ribizli.

Mert vallásos.

2018. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Vallásos/vallásosak a szülei

Szigorúak a szülei.

Konkrét tapasztalat exem. Anyukája paralizises. Életében nem dolgozott, elvetette magát első szerencsétlen pasival. Exem anyukájának az apja pénzelte a családot. Ő nagyon vallásos volt exemre is ráerőltette az anyján keresztűl. Szóval: exem konkrétan hülyének nevelték. 25évesen 12 éves hugával meg az anyjával egy szobába lakott. (Apja meg egy kétszer akkorában). 8ra haza kelett vinnem. Amikor lett volna egy eksön nem nagyon tudta mit kell csinálni. Amugy is dzungel meg koszos betét fogadott.

2018. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gál Zoé valóban borzasztó:D
2018. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem hosszan nem volt barátom, le tudom írni az okait: szigorú szüleim voltak, gimiben meg egyetem elején nem nagyon jártam sehova. Igazából lehet furán hangzik, de igényem se nagyon volt rá. Reggel 8-tól bent voltam az iskolában, délután különóra, este tanulás. Aztán később már lett rá igényem, több időm is lett.
2018. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Plusz az itt felsorolt okokon kívül még kb. 100000 féle magyarázat lehet erre.
2018. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!