Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj egyes fiúknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj egyes fiúknak hogy nekem a volt barátom roma? Sajnos az a romafiú különb néhány magyarnál nem tudom miért baj az másnak hogy együtt voltam vele több évig! Ki szerint probléma még ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

engem a minap keresett meg egy roma férfi, ismerkedni akart. :? hát nehéz volt úgy a tudtára adni, hogy közben ne mondjam meg a nyilvánvaló tényt, miért nem járnék vele a büdös életben és egyetlen romával sem.

annak ellenére, h elismerem, vannak köztük normálisabbak, de tőlem 20 diplomás, tiszta, kedves, akármilyen jóképű is lehet, nem járnék vele és igen, azért nem, mert roma.

de olyannal sen kezdenék valszeg, aki volt már romával. valahogy nem jó keveredni, elég kevés magyar kezdene romával, az a kevés kivétel meg nem érdekel.

2010. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Fadgyas Patrik válasza:
Roma Cigány -.-"
2015. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Két szakma… Meg nem iszik/drogozik. Ugyanakkor a kb. 10x akkora magyar népességet szidod, mert látsz x rossz példát. Mondjuk te sem agysebészhez fogsz hozzámenni, drágica.
2023. aug. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!