Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nákatok mit csinál a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nákatok mit csinál a férfi a háztartásban?

Figyelt kérdés

Én 23 éves vagyok, lány... Ő 29 éves férfi.

Nem élünk együtt, de többnyire nálam alszik meg stb.

Általában későig dolgozik, olyankor nem várnám el, hogy csináljon meg bármit is, főleg hogy nem lakik itt. Viszont amikor ráér, akkor elpakolja az edényeket, rendet rak, takarít. Tudom, hogy így kellene, hogy megosztjuk a dolgokat, de otthon nálunk nem ez volt, anyu csinált mindent. Máshol is besegít a férfi?

És elég, ha annyit mondok, hogy köszönöm?


Ezelőtt nem volt ilyen hosszú kapcsolatom még.


2018. febr. 17. 09:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jó, ne a szoba közepére dobja a szennyest, igazad van:))

Sokkal jobban mutat, ha laza mozdulattal az alsónadrágot, laza mozdulattal rádobja egy lámpára, szerény sarkára, stb:)) Az olyan művészien hintázik ott:))

2018. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Főz,mos,bevásárol.
2018. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Nálunk pont fordítva volt":)


Amikor ott voltam a barátnőmnél akkor kérdeztem hogy kipakoljuk-e az edényeket, vagy segítsek-e takarítani, lemenjünk-e a boltba és mondta hogy nem kell mert nem mondták ő pedig nem töri magát. Sőt még meg is kaptam hogy ne kérdezgessem, mert ez milyen rossz fényt hoz rá.

2018. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ez lenne a normális, amit a barátod csinál :D ìrtad, hogy 1-2 napot van csak otthon, amúgy nálad, így abszolút az az alap, hogy ő is kiveszi a részèt a házimunkából. más lenne, ha ha úgy egyeznétek meg, hogy te HTB vagy, és ő eltart, abban az egy esetben érthető, ha csak az egyik fél vègez mindent.
2018. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Na, az sosem lennék! Önellátónak lenni nagyon is jó.
2018. febr. 17. 11:17
 16/21 anonim ***** válasza:
Alap lenne
2018. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem is olvasom tovább. Szólt a nejem, mosva, takarítva, főzve, kaja kiszedve, megcsócsálva, nekem már csak nyelni kel:) Ma is ügyes volt:)
2018. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nálam semmit, mert nincs pasi.
2018. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A férjem főz, mos, takarít,mosogat. Tehát ugyanazokat megcsinálja, amiket én is. Nem segít, hanem kiveszi a részét.

29N 37 F

2018. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Besegít?


Nem, ha épp ő ér rá, mos, takarít, mosogat vagy megfőz.


Többnyire én ezeket megcsinálom, mert pici a lakás (1,5 szoba), és megvan fél óra alatt, de ha dolgom van, vagy felgyűlik a munkám, akkor szó nélkül elvégez mindent.


Sütni viszont csak én tudok :D

2018. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!