Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira gáz, hogy ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira gáz, hogy ide irogatok és próbálok megoldást találni a problémáimra?

Figyelt kérdés

Már Kb 3 éve nem írtam ide, mert a párom véletlenül észre vette hogy ki írtam egy eléggé személyes jellegű kérdést, amit szerinte vele kellett volna meg beszélnem. Igen ám, de ahányszor felhoztam még csak rám se hederitett. Lett belőle fújás meg piszkálás. De akkor is jól esik idegenek véleményét hallani mert ők más szemszögből látják a problémámat és nem is ismernek.

28N



2018. febr. 17. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Erre való ez az oldal. Én is szoktam kérdéseket kiírni ide.


28/F

2018. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én írtam már ki kérdést, egyáltalán nem gáz. Erre van az oldal, ez a lényege. :D
2018. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsonek a parosnak kellene az a jo megoldas majd ha nem jon ossze a megoldas akkor itt. Amugy is a legtobb ember az egyutt erzest varja a masik felnek a lehordasara megy. Ezt pedig nem megoldasnak hivjak . Haa onzoen a sajat igazadat hajtogadot akkor mar mindent el is arultal magadrol.
2018. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, sőt, volt egy igen személyes kérdésem is, amit ő is elolvasott, na ott elég nagy cirkusz lett. Nem csodálom így utólag, de nekem is hasonló volt a gond, hogyha vele elkezdtem a témáról beszélni, ült mint szr a fűben és se kép se hang. Namarmost így nehéz bármit is megoldani, ha csak én törekszem rá.

N29

2018. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre nem válaszoltam :)

Részemről nem gaz, mivel én nem tudom megbeszélni ezeket a dolgokat szinte senkivel. Szívesen elolvasom, mások voltak e hasonló helyzetben, ők milyen tanulságot vonnak le, illetve kívülálló más szemmel lát, akkor is, ha csak pár gondolatot írunk magunkról. Én kaptam már nagyon jó válaszokat.

2018. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem ez fel ér egy pszichológussal, kiírom magamból ami aggaszt. Ennyi erővel azt is mondhatná, hogy ne írj naplót. Mert igazából nem is csak az zavarta, hogy ide írtam, hanem az ahogyan vélekedtem valamiről.
2018. febr. 17. 11:01
 7/12 anonim ***** válasza:
És ezt 3 év után kérdezed meg? Megint baj van?
2018. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ez az oldal nem lenne, szerintem én már felrobbantam volna. Volt családi problémám-testvérgondok, többször feltettem ugyanazt a kérdést, és sok vigasztaló választ kaptam. Jó kaptam durva, személyeskedő válaszokat is, de ki nem?

Szerintem ez az oldal sokszor terápiás jellegű is lehet az embereknek, akik már nem merik elmonani vagy újból terhelni az ismerőseiket a saját történetükkel.

Nem gáz.

2018. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Majndem ugyanazt írtad. :)

Mi a gond? Lehet el kéne rejteni a neved, hogy ne lássa.

2018. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nekem is felér egy terápiával néha, mert sajnos barátaim nincsenek akikkel beszélhetnék a problémáimról.
2018. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!