Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem találok...

Mit tegyek, ha nem találok megoldást a súly problémáimra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az a megoldás/módszer aminek következtében tartósan normális marad az alakom. Ellenszenvet érzek a fogyókúrákkal kapcsolatban,mert ha valakinek nem tetszek kövéren hát vékonyan se kelljek,értitek kb? Nem akarok másoknak megfelelni és úgy érzem rámkényszerítenek valamit,amit nem akarok. Viszont jobban belegondolva szeretnék csinos ruhákat hordani laposabb hasat akarok az zavar igazán a combom stb, nem érdekel nekem tetszik ígyis. Nem akarok ilyen kényszeredett mindent grammra kiszámolgatós,folyton a kaján aggodalmaskodó műpina lenni. Hogyan vethetnék véget a problémának? Az egészségemnek is jót tenne ez tény,mert állómunkát végzek,sokat görnyedek ha tanulok és a háj visszereket okoz és kevesebb kitartást. Mit csinálhatnék,ha már belémivodott ez a sok rossz szokás? Egyszerűen gyűlölöm,ha korlátozva vagyok.
2015. júl. 9. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el, értsd meg. Ez minden

2015. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyes elmondott mindent!
2015. júl. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!