Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán 100%-ig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán 100%-ig önmagára igényes férfi?

Figyelt kérdés

Aki nap mint nap tiszta rendezett,még ha fizikai munkát is végez.

-Úgy értem ügyel a fogápolásra,tiszták a körmei,fülei stb....


Wc-használat előtt és után kezet mos,eltakarít maga után tiszta és higiénikus?


Nem egy pár mm-es letolt haja van,meg szagos zoknija stb....


Van ilyen? (Férfi nem homoszexuális.)



2018. febr. 18. 10:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
Persze.
2018. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Van igen.
2018. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%

Ez röhejes...

Az ember dolgozik, nap végére biztos lesz egy szaga. Nem lehet mindig fürdeni.

2018. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
Ez most valami visszavágás a tegnapi igényes nős kérdésre. A kérdésedre válaszolva, igen, nem tűröm a rendetlenséget, kaja után egyből elmosogatok magam után, nem gyűlik a rászáradt retkes cucc a mosogatóban, ismerem a fürdés, szájápolás, fésülködés, rendszeres ruhaváltás fogalmát. Csak egy "bajom" van, hogy az állandó kapcsolatnak/családalapításnak még a gondolatától is kiráz a hideg
2018. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Nyáron a 40 fokos melegbe a tömött buszon, teljesen mindegy, mennyire vagyok igényes, megizzadok és lesz szagom.

"Nem egy pár mm-es letolt haja van" Szóval, ha valakinek nincs haja, pl kopasz, akkor már igénytelen? :D

2018. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne létezne?

Van, hogy az egész napos fárasztó fizikai munka után állok neki még itthon elmosogatni, mert nem szeretem a mocskot.

A munkámból adódóan elég sokszor mocskos a körmöm alatt, de fürdés során mindig kitisztítom. A fülemet is minden nap kimosom.

A wc használat utáni kézmosás alap, még itthon is, pedig egyedül én használom a wc-t. Egyszerűen nem bírom elviselni a tudatot, hogy baktériumok vannak a kezemen, miután lehúztam a wc-t vagy megfogtam a kilincset. Főleg vendégségben. Ismerek olyat, aki wc-zés után nem mos kezet, sőt, úgy áll neki kaját főzni. Egyszerűen kiráz a hideg ettől.

A hajam pedig nem pár miliméter, hanem konkrétan 21 centire szoktam felül vágni, oldalt 3, kicsit feljebb 5, még feljebb pedig 9-11, hogy meglegyen az átmenet. A hajamra is elég igényes vagyok, szerintem jobban levágom, mint egy fodrász.

Nem vagyok homoszexuális.

2018. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
21 milimétert akartam írni.
2018. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#4.Nem visszavágás csupán érdekel a férfiak,hogy látják ezt.


Ha jól érzed magad egyedül akkor nincs "baj".

2018. febr. 18. 10:39
 9/27 A kérdező kommentje:

#6. Igen pont erről beszélek amit te is írsz, -bátyám egy nagy cégnél középvezető és ott is megkövetelik az alap tisztálkodást -borotválkozást.


Sajnos sok férfira rá kell szólni,hogy mosson kezet wc-használat előtt....

Vagy pl használjon szájvizet...


Azt is mesélte,hogy olyan tag is van aki a nemiszetvét igazgatja majd úgy akar lekezelni' vele stb....

2018. febr. 18. 10:46
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
#9 az érthető hogy rájuk kell szólni, hogy mossanak kezet wc használat előtt, mert valasmiért egy olyasn logikus szokás alakult ki, hogy utána szokták az emberek...
2018. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!