Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít nektek a másik neve?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít nektek a másik neve? Kinek milyen keresztnevű emberrel volt kellemetlen/kellemes párkapcsolati tapasztalata?

Figyelt kérdés
Életkort és nemet is írjatok!
2018. febr. 18. 21:30
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Szar lehet a pasidnak. :/ Ő épp azt írta itt előbb rám, hogy te a 74%-os csaj olyan tág voltál neki, hogy harangozott benned. :O
2018. febr. 18. 22:32
 22/35 anonim ***** válasza:
64%
Gellérttel soha 🤢🤢
2018. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
61%

"#13: "Enikő, Fanni, Tímea, Zsófia"


Semmivel sem újabb nevek, mint az általad felsoroltak.

Nem újabbak, csak felkapottabbak.

Az Enikő, Tímea 50 éve is nagy divat volt. A Zsófia is."


Én ilyen öregasszonyt egyet sem ismerek, pedig van a környezetemben elég sok. Mindegyik Zsuzsanna, Mária, Klára, Eszter, Borbála, Ilona, Júlia, Gizella.

Alias: Zsuzsika néni, Marika néni, Klári néni, Eszter néni, Borika néni, Ilonka néni...


Timi nénit, Zsófi nénit, Fanni nénit nem ismerek. Lehet ők a férjük nevét használják pl. Gézáné, de én nem tudok 70 éves Fannit vagy Zsófiát.

2018. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt a Gellért gyűlöletet- én egyet ismerek, iszonyat jó pasi, úgy bevágnám érte az ajtót hogy csak na 😅


Eddig szerencsém volt a nevekkel, de egy Karcsi vagy Dezső, Guszti, Lajos, Zoli, Feri - bahhh


30N

2018. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
66%

[link]


1945-1958-ig fel sem került a listára az Enikő, Fanni, Tímea, Zsófia.

2018. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek Zsòfi nénit,a Tímea nevet ha jól tudom Jókai találta ki.
2018. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
68%

Jártam 2 Balázzsal (nem egyszerre) mind a kettő önértékelési zavarokkal küzdött, nem nagyon voltak társasági lények, mindegyiknek volt valami "kattanása", és lusták voltak a szexben, nem is nagyon igényelték, inkább csak az elején, aztán érdektelenné váltak...


Viktor:

Szuper szex, kevésbé szuper kapcsolat


Bálint:

Inkább barát, mint férfi


Az összes ilyen nevű ismerősöm pedig ribi:

Vivi, Betti, Szandi, Szinti, Fanni

2018. febr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem a név számít, de azért a Dzsesszikákat és a Hozéármándókat érdemes elkerülni.
2018. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
76%
Én is ismertem Zsófi nénit, szegénykém már meghalt, talán már 90is elmúlt volna ha még élne..
2018. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Két Krisztina barátnőm is volt, mindkettő megpróbált kihasználni, úgyhogy ilyen nevűvel nem próbálkozom többet. Más női név eddig még nem zavart.
2018. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!