Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít nektek a másik neve?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít nektek a másik neve? Kinek milyen keresztnevű emberrel volt kellemetlen/kellemes párkapcsolati tapasztalata?

Figyelt kérdés
Életkort és nemet is írjatok!
2018. febr. 18. 21:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%

Az összes Szandi gonosz ribaxc, vagy egy tucatot ismerek.


Mostantól vigyázok a Gellértekkel.


Mondjuk eddig a fura nevű férfiakkal mindig pechem volt(Gábriel, Bertalan, Ágost, Hunor), úgyhogy amúgy is kerülném. A Tamásokkal szinte mindig kapásból utáljuk egymást.


Most épp egy Zsolttal járok, utálom a nevét, nem is ejtettem még ki a jelenlétében.


Összejönnék hasonlóan nem szimpatikus nevű emberekkel is(Béla, József, István, Zénó), de a nevüket nem szeretnèm meg.


26/N


Szerintem azok a nevek jók, amikből van jópár, de nem túl sok. Valahogy a közepesen semmilyen nevű emberek jobban érzik magukat, mint a kirívó nevűek.

2018. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom eldönteni, hogy itt mindenki humorizál vagy tényleg ennyi ember ennyire név buz1 retardált.
2018. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nomen est omen....aqrvaannnnyát. Ezek a lómaiak, akarom mondani Rómaiak.😀
2018. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Huhh, ez a Gellért-gyűlölet. :)) Egyik kedvenc férfinevem - igaz személyesen nem ismerek egy Gellértet sem.


Nem a nevéből indulok ki. A Gáborokkal van kicsit rossz tapasztalatom, eddig az összes Gábor nevű ismerősöm fura volt, az egyik exem meg különösen idióta lett. De ettől még lehet, hogy találkozom nagyon normális Gáborral is.

28/N

2018. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

A név nyilván tizenötödrangú, de volt pár vicces egyeesés az életemben:

- az Orsolyák és a Márták azon vannak, hogy megkeserítésk az életem

- a Zsófiákkal értem meg magam a legjobban


:)


Ezek közül senki sem párkapcsolat, mert jómagam is nő vagyok, és hetero. Férfiaknál ilyen tendenciát nem sikerült még felfedeznem.


29/N

2018. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!