Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Milyen jelet kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Milyen jelet kellene kapnotok egy nőtől ahhoz, hogy lépjetek, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 19. 09:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A 3-as válaszolónál a pont, a 8-as válaszolónak is köszönöm, a többinek kár volt.
2018. febr. 19. 12:35
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

"a többinek kár volt"

köszönjük Emese, hogy nem ütöttük meg a te mércédet a kommentünkkel, igazán jól esik, egy ilyen lány minden pasi álma!

2018. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező...igen, a " többieknek kár volt" hidd el, hogy magát a kérdést is minősíti. Persze, szerinted vannak "jelek". Jaaa, tényleg. Most már én is tudom, csak az a baj, hogy mindenkinél más jelek és módszerek eredményesek....jaaa.
2018. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hiszem, hogy vannak általános sokak számára egyértelmű, egyforma, vagy hasonló jelek.

Sajnálattal tapasztalom, hogy tele van a világ (szerencsére nem mind, nem általánosítás)gyámoltalan, gyáva, jaj nem tudom mit akarok, meg összefosom magam "férfiakkal".Szerencsémre azt hiszem csak egy ilyenbe futottam bele a következőt már körberöhögöm.


Kedves utolsó. Ha a kérdés szint alatti, gagyi, értelmetlen, akkor miért válaszolnak rá a nagyon okos, intelligens emberkék. Miért nem lehet egyszerűen tovább görgetni? Vajon miért? A válaszok is minősítik magát az embert. Nagyon is.

2018. febr. 19. 13:57
 15/23 anonim ***** válasza:
65%
...meg a kérdés is a kérdezőt. Tudod, én "Titititátátátititi "-t válaszoltam (s.o.s.), de attól még normális, intelligens embernek tartom magam... ugyanis a kérdésedre te kell( ene) tudd a választ, tehát hülyeség a kérdés alapja.
2018. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

én teljesen hülye vagyok, hogy házas emberként itt töltöm az időm nyavalygó nők és pasik válaszait olvasva...

sok sikert kérdező, biztos találsz majd te is valamikor egy olyan férfit akit nem tartasz tutyimutyinak, vagy rájössz, hogy rajtad múlik a dolog (egyik a kettő közül)

2018. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
Tedd szét a lábad. Számukra csak ez jelenti az egyértelmű jelet. Sajnos.
2018. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez a jelezgetés az egyenes beszéd helyett gyáva, szánalomra méltó dolog.
2018. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én nem várnék jeleket, hanem elkezdenék beszélgetni vele.
2018. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha van baratja akkor ne adjon jelet nekem a no csak ha singli!
2018. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!