Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Milyen jelet kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Milyen jelet kellene kapnotok egy nőtől ahhoz, hogy lépjetek, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 19. 09:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

#14 "gyámoltalan, gyáva, jaj nem tudom mit akarok, meg összefosom magam "férfiakkal".Szerencsémre azt hiszem csak egy ilyenbe futottam bele a következőt már körberöhögöm."


Ez azért kicsit erős, sértő és még kiforgatása is a dolgoknak.


Ha állandóan én kezdeményezem a kommunikációt és ő a harmadik vagy negyedik alkalom után sem képes legalább egyszer keresni, akkor elkönyvelem egy oldalú érdeklődésnek. Mosolyoghat és küldheti a szerinte egyértelmű jeleket, de ha az érdeklődés és a másik társaságának keresése nem kölcsönös, akkor komolytalannak fogom érezni.

Inkább az a gyáva, aki csak mosolyog és küldi a jeleket arra várva, hogy a másik lépjen. Lehet, hogy "része a játéknak", de velem ne játszon meg szórakozzon.

Ugyanis, ha keresem, akkor kettőnk közül ÉN vagyok az aki tudja mit akar, míg Ő csak vár "össtefosva", hogy majd alakul valahogy. Na, ez a gyámoltalanság. Ha mar párszor keresten, akkor mutassa már ő is ki az érdeklődését a személyem iránt.


Nem akartalak megbántani de nem csak arrogáns és lenéző volt a fent idézett megnyilvánulásod, hanem éppen az jön le belőle, hogy te vagy az aki véletlenűl se szólalna meg, hanem csak mosolyog, hogy a többit intézze a másik. Aztán számonkéred és gyávának minősíted, mert nem ugrik a "jelekre".

2018. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Az érdeklődés, társaság keresés, beszélgetés kezdemènyezés sima barátkozásra is utalhatnak.

Nem egyértelmű.


Ha akar, hívjon randira a csaj. Ennyi.

2018. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22, és akkor együtt el is mehettek a műkörmöshöz is
2018. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!