Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leendő páromnak gyermeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leendő páromnak gyermeke van, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
26/N vagyok. Randizgatok egy férfival (40), aki elvált, és van egy gyönyörű 3 éves kislánya. Lassan ott tartunk, hogy szeretné, ha találkoznék a leányzóval. A problémám: a családomban, ismertségi körömben sosem volt kisgyermek, fogalmam sincs, hogyan kell bánni egy 3 éves gyerekkel. Valahogy félek a gyerekektől. Tudom, hogy a szerelmemhez tartozik, el kell fogadnom. El is fogadom persze, de rettegek, hogy majd azt látja, nem tudok bánni a lányával, vagy utálni fog engem a lànyka. 😔

2018. jan. 13. 09:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Én offolnám, nem tudnék gyerekes pasival kezdeni 26/N
2018. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
26 éves koromban nem randizgattam volna 40 éves férfival, mert túl nagynak érzem magam részéről ezt a korkülönbséget, de ez mindenkinek a magánügye. Ha te vele akarsz lenni, akkor a gyerekkel együtt kell őt elfogadnod. Ha ez nem megy, akkor keress mást.
2018. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

26 évesen egy gyerekes elvált pasival... szép... a független gyermektelen 30as férfiak meg le vannak tojva mi?

Pfff....

2018. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezt mondd el a férfinak, hátha tud majd valami hasznos tanácsot adni. Én is hasonlóan vagyok, 25 évesen a családban eddig még mindig én vagyok a legfiatalabb (na majd ha nekem születik gyerekem!), de a társaságomban már van pár emberke akinek született gyereke és hidd el, nagyon könnyen belejössz. Egy három évessel nagyon nem fogsz magasröptű beszélgetéseket folytatni, miután felocsúdik a kezdeti meglepetésből és megszokja, hogy ott vagy, majd ő megmondja mit csinálj :D Én legalábbis mások gyerekeinél ezt vettem észre, hívnak a játékba, húznak maguk után, valahogy a kezdeményezés részben a legtöbben egész jók, és ha csak úszol az árral, akkor nagyot nem tévedhetsz :)
2018. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
"a független gyermektelen 30as férfiak meg le vannak tojva mi? " - Azok közül majd válogatok én, meg a hozzám hasonló 30-asok. ;-)
2018. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Mindkettő benne van a pakliban. A volt feleség garantáltan utálni fog, ott tesz majd keresztbe, ahol tud. Úgyhogy elég valószínű, hogy nem fog rólad sok jót hallani az a gyerek.

Ráadásul a kislányok ebben a korban "szerelmesek" az apjukba. Hozzá akar menni feleségül, apa a legerősebb, stb. Az anyját is konkurenciának tekinti. Hát még téged.

Az ilyen esetek azért roppant nehezek, mert te vagy a nő: neked kell a női szerepekben remekelni. Ha együtt vagytok (főleg ha már együtt laktok!), akkor apuci csak odaviszi a gyereket, nyom neki egy puszit, te meg lásd el. Nincs az a mintaapa, aki ne tolná ezt rá az új párjára és egyedül ő foglalkozna a saját gyerekével. Ez meg nem egyszerű úgy, hogy nem kedvel.

Neked is teher lesz, hogy "állandóan" ott van harmadiknak, és minden második hétvége foglalt. Ha még csak ritkán látogatja a gyereket, akkor abból is érdemes levonni a következtetéseket, hogy mennyire érdemes neki szülni.

Sok naiv nő gondolja azt, hogy elvált és szingli pasi közt nincs különbség, és nem sok vizet zavar a gyerek. Aztán jön az arcraesés. Gyerekes elvált férfival is csak úgy érdemes kezdeni, ha akkor is kéne, ha a gyereke vele él, és hajlandó vagy anyjaként gondját viselni. Nem tudhatod, mit hoz az élet.


Én tudom, hogy erre nem lennék képes, azt akarom, hogy egyszer saját, közös gyerekünk legyen, akinek mindent meg tudunk adni. Nem kell osztozni apun egy másik családdal. Úgyhogy én se kezdenék gyerekes pasival. Legfeljebb egy könnyed, laza kapcsolat, de abba nem fér bele, hogy bohóckodjak a gyerekével.

2018. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Remélem anyucival is jóban leszel, ha a párocskád majd visszajár hozzá. :) Meg tolerálod ha a gyerekének pénz kell, vagy beteg lesz, vagy anyuci éppen lóvét akar lehúzni róla a "gyereknek kell" ürügyén. :) Aztán majd a gyerkőc kicsit nagyobb lesz és simán kiutál téged. :) Aztán majd apuci azt mondja a gyerekem fontosabb, az anyuci pedig életem része. :) Sok szerencsét! :)))
2018. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Idősebbet nem találtál?
2018. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Mindenképp' mondd el őszintén a dilemmád a párodnak, szerintem teljesen természetes amit gondolsz, érzel.

Ha nincs a családodban gyerkőc érthető,hogy tartasz attól,hogy megtalálod-e a közös hangot Vele.

Egy 3 évessel még könnyebb, kamasszal már nehezebb lenne, aki bizonyára ellenségnek tekintene.


Kérd meg a párodat,hogy legyen a segítségedre abban,hogy elfogadjon a kislány.

2018. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, mert "ez a pasi tudhat valamit, ha már eljutott egy másik nővel a gyerekig", meg megvan az " "egzisztenciája" is, és teljesíted minden huszonéves nő álmát :)
2018. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!