Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mindig megzsarol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig megzsarol, hogy elhagy! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A párom most már minden másnap megzsarol, hogy elhagy. Sose tetszik neki, amit csinálok vagy amiről beszélgetni szeretnék, mindig dühös rám, és ilyenkor fenyeget, hogy elhagy, és folyamatosan mondogatja, hogy nem illünk össze, és mivel én már gyerekkorom óta nagyon szeretethiányos vagyok, mindig sírok meg könyörgök neki. Mit tehetnék?
2018. febr. 19. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el te, és még van oldva. Ne hagyd magad zsarolni, legyen annyi önbecsülésed, hogy kiállsz magadért.
2018. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki pakolni.
2018. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval...!

Annyira senki nem lehet szeretethiányos, hogy egy veszekedős, agresszív, zsarolós embernek könyörög, hogy maradjon vele...

Most őszintén, milyen szeretetről beszélgetünk ebben a kapcsolatban?

Szimplán csak félsz az egyedülléttől, ez a baj! Ezt kellene leküzdened, méghozzá gyorsan!

2018. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
jaja, akor tegye meg, szavak tettek nélkül semmit se jelentenek. Én nevetnék a 2. ilyen után, ha el akar hagyni, hagyjon, ha meg csak mondja, az csak gyengíti az erejét a hitelességének.
2018. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy hagyjon el. Ha így tesz, jobb neked külön. Ha nem, akkor meg mondd meg, hogy ne szórakozzon.
2018. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges.

Vagy ő az, akinek kell ez a kapcsolat, és így akar téged manipulálni, vagy neked kell annyira ez a kapcsolat, hogy ezt is elnézed neki. Ő ezt látja, ragaszkodsz hozzá, valószínűleg ész nélkül, ő pedig ezt kihasználja. Talán az is benne van ezekben a "zsarolásokban", hogy látja, hogy ennyire gyenge vagy, így persze egyre inkább értéktelenebb leszel a szemében, akit csak kihasznál. Erre passzolna az is, hogy nem akar beszélgetni, és semmi sem jó neki, amit csinálsz. Az is lehet, hogy ezekkel a "zsarolásokkal" a maga nyelvén az utolsó esélyeket villantja fel előtted, mert mondjuk tényleg el akar hagyni, csak nem tud, mert összetörnél, ő pedig nem akarja ennek a következményeit cipelni.

Szerintem a legjobb az lenne, ha szakítanál, majd megtanulnál ember módjára élni, azaz nem más szeretetétől függve, majd amikor erre képes vagy, és valamelyest helyreáll a lelkivilágod, akkor belemenni egy kapcsolatba. Így jó esély van rá, hogy rosszul választasz, vagy mások is besokallnak a jelenlegi énedtől.

2018. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy pszichológushoz kellene elmenned. Sokat segítene neked, lelkileg támogatna. Menj el, mert amíg ilyen gyenge vagy, mindenki csak bántani fog.
2018. febr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el te. Nincs semmi onbecsulesed?
2018. febr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Mádár0218 ***** válasza:
Ha te mondod neki hogy na válljunk el, és ha kellesz neki akkor nem fogja hagyni, ha nem akkor meg jobb szakítani
2018. febr. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért van szeretet hiányod, mert nem szeret. Sose fogod tőle megkapni azt, ami hiányzik.

Dobd ki, és keress olyat, aki szeret téged, és fél elveszíteni.

Így csak szenvedsz. Egyikőtök se boldog.

2018. febr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!